Brak ciepłej wody

Dziś na próżno odkręcamy ciepła wodę. Ile byśmy nie spuszczali leci zimna. A zapłacimy jak za ciepła. Brak ogłoszeń w internecie i na klatkach o przerwie w dostawie c.w. Kto zaplaci ? Lokator. A gdyby tak odnotować ten fakt i odliczyć sobie z oplaty? Ktoś ma jakiś pomysł?

Mam znakomity pomysł. Zlekceważ ich. Wybuduj sobie dom. Bez problemu dasz radę. Koszt miesięczny jest znacznie niższy niż w bloku. Mnie kosztuje 220 zł wszystko.

miałam tak samo odkręciła niebieski kurek od zimnej wody i leci taka że od razu kubek podstawiłam i kawa zaparzona ...

Do Kaśka, te swoje pomysły to wsadź sobie, wiesz gdzie.

Do Kaśka , jaka ty mądra! Szkoda że nie pomyślałaś że nie każdego jest stać wybudować sobie dom.

Kaśka zapomniała napisać ile lat będzie spłacać kredyty na ten domek , chciała zabłysnąć a wyszła na ?(dokończ sam :)

Wojtek, wystarczy być pracowitym człowiekiem i zapewniam Ty też dasz radę. Płacisz przecież w czynszu także raty kredytu (może już nie) i mieszkanie jest spółdzielcze (lub już Twoje). Zapewniam Ciebie - stać Ciebie też na wybudowanie domu. Musi tylko w Tobie pojawić się entuzjazm i uparte dążenie do celu.

Kaśka - każdy człowiek jest inny, każdy ma inną sytuację życiową i materialną. Nie mierz wszystkich tą samą miarą i nie porównuj do siebie bo tak nie można.

Z najniższej krajowej to ty możesz se postawić domek ale na.
.. cmentarzu .
A problem z ciepłą wodą w blokach jest już od dawna, bo spółdzielnia ma wywalone na to ...

Proszę zgłosić do swego Administratora.

mądrości niektórych pań...wołają o pomstę do nieba, typowe zachowania kobiet niby pięknie ładnie a przesączone jadem

Do człowiek, tu nie chodzi o mądrości, raczej chodzi o pracowitość. Jak masz chęć i jesteś uparty i pracowity to bez problemu dasz radę. Nie będziesz wtedy narzekać.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.