Odwołany truck show Grajewo

Zmiany w mieście na całego

Uu PałA
Właśnie dzięki takim ludziom nie będzie teraz nic ha ha ha
Chcieliście zmian macie zmiany to dopiero początek wszystko powolutku

I baaardzo dobrze

I bardzo dobrze ,że odwołany.

I co z tego że odwołany! Normalnie tragedia na skalę wojewódzką! Dobrze i fajnie z miejskiej kasy robić iweny! Niech organizator prywatne pieniądze wyłoży, ewentualnie niech zrobi zbiórkę wśród osób którym tak żal,że impreza za miejskie pieniądze się nie odbedzie i do dzieła! A bym zapomniał niech to zorganizuje pod swoim domem ,to sąsiedzi mu podziękują!

No i co z tego, parki nie są na tego typu imprezy. Impreza bardzo fajna ale powinna odbywać się w innym miejscu niż park !

Nie w miejskich parkach. Przeznaczenie tych miejsc jest inne. Dosyć burmistrzowskiego pijaru, za nasze pieniądze.

To oczywiście niezbyt wygląda, bo impreza cykliczna, która jednak była atrakcją w mieście, w mieście w którym transport ciężarowy jest bardzo ważny ze względów ekonomicznych. Z drugiej strony ciężko znaleźć w mieście dobre miejsce na ten zlot. Może przy dworcu PKP, może gdzieś na elewatorskiej. Mimo wszystko ci dwaj przyjaciele z boiska powinni się jakoś dogadać, może miasto powinno pomyśleć o zrobieniu gdzieś takiego placu gdzie taki zlot czy wystawy sprzętu wojskowego by mogły się odbywać bez niszczenia infrastruktury, aby w następnym roku już taka impreza mogła się odbyć. Do przemyślenia dla nowych władz.

I super, bardzo dobra decyzja.

65 000 zł tyle miało kosztować nasze miasto ten zlot. Organizator od każdego samochodu pobierał opłatę za wjazdu na trawnik dodatkowo biegał i szukał sponsorów co by mu dali pieniędzy na Show. Na co tyle kasy ?

Niech sami finansują od podstaw tego typu spotkania transportowców, a nie robić imprezę, żeby porobić sobie parę zdjęć , żeby potem zdobyć głosy wyborców, ale przykład z góry idzie , z samej góry

A ja uważam, że szkoda ,że nie będzie w tym roku tej imprezy.

Bardzo dobra decyzja , park nie nadaje sie na te impreze . Miasto wklada pieniadze w nasadzenia drzewek a potem pozwala tam wjechac samochodom ciezarowym , to nie mialo sensu. Impreza fajna ,ale jaka przyjemnosc z ogladania wielkich samochodow ,ktore byly tam poupychane , jeden obok drugiego. Nie moze byc tez tak ,ze jedna impreza jest tak uprzywilejowana i dostaje co roku taka duza kwote dofinansowania. Mysle .ze odwolanie tej imprezy w tym roku tylko sie jej przysluzy i kolejna bedzie w bardziej przystosowanym miejscu , bedzie tez czas na znalezienie sponsorow.

potrzebne,ryk i huk

Bardzo dobrze.

Taka impreza w parku ,masakra.
Bardzo dobra decyzja.

Również popieram. Tereny parku to nie miejsce na takie imprezy. W tamtym roku była interwencja policji bo była bijatyka. I druga sprawa to nie miasto ma płacić za rozrywki kierowców .

Niech główny organizator szczerze powie z jakiego powodu naprawdę burmistrz imprezę odwołał i że on sam sobie może za to podziękować ?.

To niepotrzebna impreza w mieście !

Bardzo szkoda że niebedzie imprezy. Trawa odrosnie A taka impreza jest potrzebna cos pięknego .miasto zarobilo hotele Tez. Grajewo powinno bawić się A nie siedzieć w domu .popieram Pana który to organizował. Zna się na tym .

Widziały gały co brały...

Ostatnio Truck Show odbył się w Nowym Stawie. Polecam obejzec w internecie zdjęcia i filmiki z tej imprezy. Właśnie w takich miejscach powinny odbywać się takie imprezy, wtedy ma to sens .

Imprezy nie neguje, jest dla mnie neutralna, ale ten płacz i żale / Koledzy się od ciebie odwrócili? A kto się od nich odwrócił przed wyborami? Finansowanie imprezy, ubezpieczenie, miejsce to wszystko do tej pory bylo po części miasta. Nic tylko robić jak pączek w maśle. Jak tego zabrakło to nagle tyłek się pali.. a gdzie kasa od sponsorów? Gdzie kasa za wjazdowki? Wziąć się do roboty i nie skamlać. Jak się chce to można. Nie zarobi się już tyle co kiedyś.. cóż

Ani mnie to ziębi ani nie mrozi

Brawo burmistrzu. I to samo z fiestą balonową.

Polityka ,kto wie i zna realia to wie , a reszta niech żyje swoim życiem

Przecież organizator twierdził że taką imprezę to każdy wójt by chciał mieć u siebie.

I bardzo dobrze. Ocalało parę drzew a i huku i ryku mniej. Niech sobie robią takie imprezy poza miastem. Muszą znaleźć sobie inny płać do takiej głośnej zabawy.

Gdzie znalazłaś informacje ze miasto na tym zarobiło? Miasto wklada pieniądze w takie imprezy ,ale na pewno nie ma wielkiego zysku.

Tego typu imprezy trzeba organizować po za miastem a nie na takiej małej przestrzeni jak parki. Dobra decyzja.

Proponuję zrobić taką imprezę w jakimś celu, zbiórka na dom dziecka, poszkodowanym w wypadku itd pokazać młodym uczestnikom dróg, aut osobowych, pieszych takie coś jak czarne punkty w ciężarówce, uświadomić ich o warunkach tej pracy związanej z transportem. Jak do tej pory co widac to picie w opór przez kierowców, trąbienie do bólu, a organizator jeden z drugim patrzy co zostanie mu w kieszeni, a nie zostawało mało napewno. Fajnie, że to było w Grajewie ale jest to wyłącznie impreza organizowana przez pryzmat pieniędzy, a pasja to temat poboczny.

Polityka tu była a jeden z organizatorów na radnego się pchał i się nie dopchal takie życie.

Bardzo dobrze chcecie się spotykać to poza miastem i kasę zorganizujcie sami a nie od miasta jak zrobicie fajną imprezę to i tam dojadą ludzie powodzenia

Miałem wiele na nie(niszczenie parku, trąbienie) ale zniszczenie idei dobrze rokującej imprezy dobrze nie wróży. /

Do żałoba , dobrze napisane! W punkt !

Całe szczęście. Ta impreza to był tylko koszt dla miasta. Niemały, a zaintersowanie głównie kierowców.
Do tego porozjeżdżana zieleń, huk, spaliny i zero pożytku. Bez sens totalny. Czas wymyślić coś nowego, ciekawszego od aut ciężarowych

Przeczytałem wasze wszystkie zale i komentarze to żal za dupę ściska wam w tej Prowincji kościoły potrzebne bo zamalo.

świetna decyzja. Nie dla niszczeniu miejskiej infrastruktury przez jakichś tirowców. Niech se trąbią tymi klaksonami na prywatnej działce, z dala od centrum miasta.

za tą kasę można stworzyć ciekawszy event wywołujący mniej kontrowersji

Wolę taki zlot niż imprezy dla patoli. A te bzdety ekologiczne to już jęki pseudo ekologów, po których trzeba najwięcej sprzątać. Przykład ekologów z Augustowa, 6 kontenerów śmieci na koszt miasta( czyli z naszych opłat ) przyjechało na wysypisko po ich akcji.

Miłośnicy oglądania tirów w parku - mało wam tirów smrodzących codziennie pod oknami waszych domów? Taki pokaż każdy może sobie zorganizować we własnym zakresie. Wystarczy rozłożyć kocyk przy ruchliwej drodze krajowej i podziwiać przejeżdżające samochody ciężarowe. Albo wybrać się na parking przy stacji paliw i pooglądać tiry z bliska.

Nie sądziłam , że miasto ponosiło jakieś koszty. Byli sponsorzy i tak się zastanawiam na co poszła ta kasa?
I najważniejsze ,taka impreza w środku miasta to nieporozumienie.
To wszystko nie przygotowane ,na spontana. Duży minus dla organizatorów.

Bardzo dobra decyzja. Brawo Panie burmistrzu.

Mnie zastanawia na co szło to 65tys, skoro każda ciężarówka również płaciła za "wjazd"? Może organizator podzieliłby się kosztorysem?

Niby impreza tematyczna ale nie sądzę aby większość była nią zainteresowana, wręcz przeciwnie większości będzie przeszkadzać i będzie to uciążliwe a jeżeli miasto ma wyłożyć prawie 70 tys. to sądzę że faktycznie zajście jest zbędne

Po ostatniej ich pijackiej burdzie bardzo dobrze, że nie będzie kolejnej takiej imprezy.

Jeszcze burmistrz powinien zrezygnować z Fiesty Balonowej czyli kolejne 50 000 zł. Za co my mieszkańcy płaciliśmy ? Kilka osób po znajomości z byłym burmistrzem otrzymało bilety na lot balonem a reszta mogła im pomachać chusteczką na pożegnanie. I jeszcze ta nazwa Fiesta Balonowa to jawna drwina z ludzi. Oni się dobrze bawili za nasze pieniądze jak dobrze że ta obłuda zakłamanie i pycha już się skończyła.

Miasto nie płaciło za tą imprezę było to finansowane z projektu

Na tej imprezie to tylko kierowcy z pasją, a nie organizatorzy. Właściciele tirów też płacili wjazdówki. Sponsorzy którzy wystawiali swoje samochody to i wygrywali konkurs na najładniejsza ciężarówkę. Tak było i się skończyło.
Tylko szkoda bo stawało się to tradycją. I również się zgadzam aby poza miastem

Cccxx niestety ktoś chyba ciebie skutecznie otumanił.
65 000 zł miasto przelało na konto organizatora. Obecny burmistrz nakazał zwrócić pieniądze. Organizator aby ponownie móc ubiegać się o przyznanie tej kwoty na organizację truck show miał przedstawić ofertę wraz z kosztami. Po rozmowie z burmistrzem organizator zwrócił pieniądze na rachunek urzędu miasta.

Zbędna impreza na pewno nie do organizacji w centrum miasta to samo tyczy się "fiesty balonowej" gdzie cwaniaczki za kasę podatników latają i podziwiają walory estetyczne naszego regionu

Co to znaczy projekt? Jaki projekt? Po polsku pieniądze z kasy miasta szły i już

Podsumujmy 65 tys na to , że można przyjść i zrobić zdjęcie ładnej ciężarówce .

A co Wam impreza przeszkadza? Zawsze to jakaś nowa atrakcja w mieście, a nie tylko disco polo i najtańsze piwo. Miasto a w zasadzie były już burmistrz dawało trochę kasy licząc na to że zyska potencjalnych wyborców. Z tego co pamiętam, to Piotrek zbierał fundusze na organizację imprezy od lokalnych przewoźników czy innych firm związanych z transportem. Przeszkadza Wam zapach spalonej ropy przez kilka dni? Codziennie przez miasto przejeżdża kilka tysięcy ciężarówek, gdzie wtedy jesteście? Bez tych ciężarówek to nawet chleba byście nie kupili. Poza tym radocha dla dzieci mieć możliwość przyjrzenia się z bliska takim autom. Z jednym się zgadzam, trąbienie bez sensu... Ale to też można odpowiednio zorganizować. Pozdrawiam Piotrek. (wiesz kto)

Arturek impreza ok, kasa od sponsorów powinna iść, z kasy miasta jak najmniej i nie w parku. Oto główne zarzuty.

ARTUREK, kolejny mieszkaniec CIEMNOGRODU. Jakie ty w tym przedstawieniu widzisz korzyści. Jestes taki gł?pi, czy tylko na takiego wygladasz.

Prawie się zgodzę z Twoją wypowiedzią.
Dodam ,że takich imprez nie robi się w PARKU !

@Artur - przecież ten "szoł" to była właśnie kiełbasa i najtańsze piwo plus kasa dla "swoich" za zorganizowanie tej "atrakcji".

Ciężarówki. Wielka mi atrakcja w mieście bez obwodnicy. Może jeszcze zorganizować piknik z zasiarzonym miałem węglowym, na którym dystrybutorzy opału odpalą w beczkach najbardziej śmierdzący odpad węglowy i zasnują cały park żółtą chmurą pyłu i siarki. W końcu bez węgla byśmy wszyscy w zimę zamarzli.

Szkoda że tak promująca impreza nasze miasto się nie odbędzie .
Mogłaby być nawet w okolicy Grajewa ale pod patronatem burmistrza
Ale cóż władza rękawy zakasala nowe rządy się wprowadza
Przez te trzy dni zarabiały małe przedsiębiorstwa w Grajewie taksówki sklepy restauracje hoteliki i zawsze jakaś atrakcja w Grajewie . Cóż zobaczymy jak się wykaże nowy Burmistrz z imprezami bo jak narazie to po wyborach zamilkł a tak przed się promował .
Każdy a bo szkoda parku szkoda ziemi ale nie oszukujmy się po dniach Grajewa jak wygląda park -HADES ? czysto pięknie i schludnie ?? Wątpię

jak tak ci szkoda,to pod domem sobie zrób,ta impreza to był gniot jakich mało,całe szczęście,że już nie ma,nie porównuj dni Grajewa do tego cyrku,szkoda gadać,a jedynym który zarobił to był organizator i nie myśl,że robił to z dobroci serca

Co ty bredzisz? Za takie pieniądze? Przecież żeby komuś dać ,latarowski musiał komuś zabrać albo nie dać . Dostaliśmy podwyżki 1%,potem 2% a potem nic mimo że podwyżki odbioru odpadow były około 9%. /

Nie marudzcie i nie placzcie , impreza sie odbedzie tylko ,ze nie w Grajewie .Kto bedzie chcial , pojedzie i zobaczy.

Nie sztuka robić imprezę za impreza i lekka ręką wydawać pieniądze miasta, wole żeby burmistrz inwestował w miasto , w rzeczy które są potrzebne mieszkańcom każdego dnia . Takie imprezy w innych miastach sa płatne i wtedy sie zwracają koszty.

i bardzo dobrze, bezsensowna impreza - trąbienie i ryk, i co dalej? jaki jest w tym cel? czy ta impreza ma jakiś walor kulturalny? edukacyjny??? po co to komu?

Wasilków 2-4.08.2024 Truck Show Podlasie.Zlot Samochodów Ciężarowych,, Wschód

U nas w miescie wogole niczego nie potrzebujemy. Niech wszyscy organizatorzy przeniosą swoje imprezy i będzie jak na wiosce.

Pojedziemy do Wasilkowa szkoda a tak dobrze się zaczęło.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.