Peregrynacja relikwii

...dlaczego nie ma żadnej informacji o tak ważnym wydarzeniu w Grajewie, a mianowicie :Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów, która odbędzie się jutro i pojutrze w kościele Trójcy Św.?..... w dn.22.05. - 23.05.br

A kogo to obchodzi, co w tym ważnego?

a co w tym ważnego ? to jakieś czary jakaś magia będą rzucać zaklęcia a może anulują klątwy nałożone na Polskę i polaków przez kościół i różnych papieży ? Tak poważniej to czy zadziały się jakieś cuda dzięki tym relikwiom ?

..trochę za późno to się ukazało, Relikwie wczoraj odjechały do Łomży.....ale byłam i piękna uroczystość i modlitwa była...

Trzeba do kościoła chodzic

To w ogóle będzie w Grajewie ?

Jest wiele dużo ważniejszych spraw, które muszą być publikowanych np. przedwyborcze informacje ile PiS dał na remont domu parafialnego i potem wielki bilbord.

Przepraszam za sarkazm.

A to chyba było u sióstr zakonnych i tyle wiem.

Co najmniej 3 tygodnie przed było w każdą niedzielę ogłaszane. Dodatkowo wszystkie parafie z dekanatu otrzymały informację i plakat z planem, jaki będzie na ten czas.

A dla kogo jest to ważne ten wie po co wypisywać o takich rzeczach??

Dla kogo ta informacja jest ważna??. Przesyt tego kościoła i mamy efekty.

Czyli szczątki ciał osób świętych. I do tego się modlić?. Czy to aby nie bałwochwalstwo, o którym Jezus mówił? Coś się chyba w tej naszej religii pomieszało.

ach ludzie, jak mało w was wiary a tyle nienawiści , przecież ta rodzina 9-osobowa oddała życie za przetrzymywanie w czasie wojny Żydów, są dziś błogosławieni, myślę że każdy z nas dąży do świętości, sorry, jak widać po komentarzach nie nie każdy,.......a szkoda !

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.