środa, 12 czerwca 2024

Głośne tłumiki aut!

Tak sobie patrzę na nasze Grajewo i myślę ,gdzie jest Policja? Zrobiło się ciepło no i nie stety ,czy w dzień czy w nocy jezdzą...auta co najgorsze 100razy dziennie ,w to i z powrotem ze strzelającym czy bardzo głośnym tłumikiem....Hmmm....czy ktoś tego nie widzi ?,czy nie chce widzieć? W Łomży nie pojeździli byście 5minut z tego co się orientuję,więc może Policja Grajewska weźmie się za to bo to dramat ....jedzie Wiśniak strzela w dzień i w nocy że masakra....

masz racie policja jest ślepa głucha i reszty nie dodam.

No właśnie dlaczego takie złomy jeżdżą po mieście !? Szczyle myślą że rura strzela to wyobrażają sobie że jadą Lamborghini. Od tych strzałów szyby w oknach drżą. Mandaty i lawety gdzie !?

Tak to nagminna sytuacja. okna uchylone w ciepłe dni ,dzieci budzi ten hałas.
Młodzi na Inter w tą i spowrotem rozje***ą BMK-ą na trzech kołach i myslą że to super jest.
wręcz przeciwnie.
Dokładnie gdzie patrole policji, bo w komedzie napewno tez słysza.

Jakoś jeżdżę dość często do Łomży, Białegostoku a nawet Warszawy i nie ma z tym problemu, auto oryginalnie ma taki wydech, takie życie. Wolę jeździć głośnym autem niż motorem co jest trzy razy głośniejszy no czoper.

I to na niby być fajne! Haha. Takie auta, czy tłumiki to totalna wiocha. Tylko czemu nie rozumieją tego kierowcy? To antykoncepcja na kobiety ????

Fakt i to jezdza miedzy blokami na Broniewskiego nawet pod prad az dojdzie do wypadku.

tlumiki aut to jest nic , najgorsze sa motory....

Jeżdżą, ale zarówno są to motory/motocykle, które również są mega głośne. Nie szukajmy dziury w całym, sezon rozpoczął się, idzie wytrzymać różne dźwięki. Mieszkamy w mieście.

Święta prawda. Nikt nie reaguje. Kierowcy ledwie głowa z za kierownicy wystaje. Może nie ma 18 lat. A może ma 1,40 cm wzrostu. Trzeba panowie policjanci sprawdzić gościa

a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

Popieram niech policja się za to weżmie przy orlenie masakra

Ukarać przykładowo. Drugi już tak nie zrobi. Albo sprzątanie na rzecz miasta.

Ale ty masz nudne życie.

Jak to na prowincji, niejeden policjant jak był g.m też szalał mutorem bez tłumika. Może jak jeździliby z plakatem, kukła nie odpowiedniego kandydata albo z brelokiem to zapewne ruszyłaby machina i służby, a tak w gruncie rzeczy niewielka szkodliwość choć głośna.

Witam i popieram całkowicie ciężko to nazwać szpanem? głupotą? Czym tam jeszcze?

Policja w Grajewie tym się nie interesuje, głośne motocykle jeżdżą również w pobliżu komendy. Parkowania na zakazach i ścieżkach rowerowych norma.

A mi pasuje,miód dla ucha

W motocyklu robiło sie specjalnie dziure w tłumiku (klapka na sprężynie) odsłanianą piętą jak chciałeś szpanować. Prawo młodości byle nie za często.

Te perkotke pod okno idioto se postaw I daj ludziom spokojnie spać, a policja to to boi się wieczorem wyjść z Komendy.

Co ciekawe im mniejszy motorek tym głośniejszy. Stacje diagnostyczne też powinny sprawdzać poziom chałasu ale nie na biegu jałowym tylko przy 4 tys obrotów

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jaki jest sens przerabiania auta aby mieć głośny tłumik? Nie pytam tych co powiedzą, że lans. Pytam tych co mają takie auta - chcę to zrozumieć.

Co tam tłumiki! Wóz sprzątający ulice o 4 rano to jest dopiero huk. Pod samymi oknami nam jeździ.

Mieszkam przy ul. Wojska Polskiego i mam to codziennie. W dzień ok, każdy ma prawo do swoich pasji, ale na litość nie w nocy. Pod kebabem to istny monster truck.

Male dzieci , głośna płaczą gdy chcą zwrocic na siebie uwagę i niestety nie wszyscy z tego wyrastają. Duzi chłopcy chcą zaistnieć i przez moment czują się rewelacyjnie, gdy z wielkim hukiem przejezdzaja przez miasto, to dość żałosne panowie...

Nie wiem dlaczego, Z uporem maniaka mieszana jest w komentarzach "Wieś" - co oni Wam zrobili??, jak bardzo trzeba być upośledzonym, żeby nie zauważyć , że takie zachowania to domena miejskiej młodzieży. Na wsi jest raczej cicho , no chyba że przyjedzie jakiś "spec od stylu życia" z miasta...

Szybcy i wściekli w natarciu.

JAK SIE JEZDZI ZLOMEM ZAGRAMANICZNYM to sa takie skutki trzeba szpanowac po miescie. A gdzie jest POLICJA co ona robi na uszach sluchawki i slucha muzyki DYSKO-POLO Zenka gwiazde podlasia. Dlatego nie slyszy silnikow.

Do kierowca ,Hahahahahahahahhahaha i tu masz rację ,słyszałem nawet w radiowozie .... Zenka

Późnym popołudniem w Wierzbowie to dopiero wyścigi...I strzelania tłumików. Mama z tatą udaje że nie wie co dzieciak robi, a później płacz jak na drzewie się owinie.
A przy tym kogoś zabije.

nie tylko auta motory podobnie całe osiedle musi słyszeć że jaśnie pan jedzie na swojej maszynie....i tak jak zauważyli wyżej to wieśniactwo i debilizm no albo ktoś przygłuchy lub przygłupi to może go to podnieca...

Przeszkadzają Wam młodzi ludzie, którzy przejadą się warczącym motorem lub samochodem, a Wy nie byliście młodzi?
Przecież to jest tylko chwila hałasu. Cieszmy się, że ta młodzież nie stoi pod oknami z butelką w ręku.

Do ?Okolica?
Patrz za swój kołnierz.. bo po stylu tego komentarza łatwo się domyśleć kto mógł to napisać.. sugeruję zastanowić się nad stylem jazdy członka swojej rodziny jeszcze kilka lat temu.. jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Grunt to wszystko w życiu robić zgodnie z prawem. Po alkoholu zarówno praca jak i jazda jest również niebezpieczna ????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.