środa, 12 czerwca 2024

Fani pojazdów elektrycznych

Witajcie czy w naszym mieście są fani pojazdów elektrycznych ? Mowa o hulajnogach, deskach, monocyklach itp. itd. Czym jeździcie ? Macie ulubione trasy miejsca ? Może ktoś chętny na wspólna jazdę ? Pozdrawiam

Na ulicy Targowej jeżdżą fanki elektrycznej hulainogi , dwie dziewczyny , nastolatki na jednej hulajnodze , jeżdżą sobie ulicą codziennie do szkoły 4 strach samochodem jechać bo gówniary mogą wpaść pod koła auta . Zwrócenie uwagi nic nie daje bo w zamian za zwrócenie uwagi dają szyderczy śmiech .

Tak, jestem fanem elektryki. Jeżdżę obok oczyszczalni

Jestem fanem 20 letnich benzyniaków bo są tanie czyli dostępne a tankowanie trwa pół minuty.

Nie pozdrawiam VW zielonego jezdzacego jak szatan po Grajewie i Koszarówce, do czasu aż mu dziecko wyskoczy.

Zobaczymy jak te elektryki będą jeździć po podwyżkach prądu

Driver joo. Prąd trójfazowy podrożał z około 40 groszy, na około 70 groszy za KWH.

Fani elektryków zapominają, że aby wyprodukować prąd, trzeba spalić węgiel.... Ot i taka to ekologia...

Nie znacie sie, nie stać was i krytykujecie.
Nawet jak kwh będzie po 1zł to i tak sie oplaci, srednio 15 zł za 100 km to nawet jak macie wlew wstydu to i tak wam wyjdzie drożej. Elektryki są na rynku grubo ponad 10 lat wiec mozecie sobie gdybac i rozmyslac bo tylko tyle wam zostało ....

Taki jeden być może i tak ale nie zapominaj że ta pseudo ekologia zalega na złomowiskach i nie idzie tego zutylizować

VW z tego co widziałem to jeździ najczęściej kobieta która z tego co wiem to raczej spokojnie nim porusza się. Może to co innego skłoniło do napisania postu....żal!

widzę że cześć nawet tematu nie przeczytała ale wypisuję swoje wypociny. Jeździ trochę dzieci na hulajnogach ze starszych osób chyba 2 gości jeździ na deskach jedna na monocyklu. Chętnie poznam Panią która lubi jeździć na longboardzie :D albo ma chęć wybrać się na wyciąg do Augustowa :)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.