środa, 12 czerwca 2024

Msze o uzdrowienie

Chciałam zapytać czy w którejś partii w Grajewie są odprawiane msze z modlitwą o uzdrowienie??

zapłać za mszę ,a wszyscy będą się modlić

Partii pewnie nie, ale w parafii św Ojca Pio w ostatni wtorek miesiąca tak.

Oczywiscie,ze tak. Najpiekniej jest i OjcaPioo

Czy jest jakiś spis skuteczności takich mszy?

W Parafii Świętego Ojca Pio są msze święte każdego 8 dnia miesiąca o dar potomstwa dla par pragnących dzieciątka na godz 18

Każda Msza Święta jest modlitwą o uzdrowienie....

By się przydało uzdrowić zielonych z Unii.

Ludzie zaczynają szukać swego szczęścia w odrobinie modlitwy za którą jeszcze płacą komuś w kościele , co za czasy nastały ,modlitwa to rozmowa z Bogiem a nie forma płatnej opcji , praktykuj to szczerze tylko i aż tyle

jakie płatne, idz choc raz zobaczysz jAK PIĘKNIE W pio

Podczas każdej mszy wierni modlą się w pierwszej kolejności za papieża, biskupów i dostojników kościoła, a dopiero później wedle opłaconej intencji.

Tak chwala Ojca PIO. To moze ktos pokaze ilu chorych uzdrowil. Jak lekarz uratuje zycie to od razu ze to modlitwy u OJCA PIO. To po co sa lekarze jak modlitwami lecza ksieza. Zamknac Szpital a budowac koscioly i beda wszyscy zdrowi. Modlic sie mozna w domu to taka sama modlitwa jak w kosciele bez zadnych oplat. Przychodzi czas czlowiek umiera i nie pomoze Swiety Boze. Przed Ojcem PIO byly dzieci kto onich pamieta i za nich sie modli.

Człowiek nie świnia musi w coś wierzyć

13 A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. 14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.(J14,13-14)

Na Pladze za flaszkę uzdrowią
Z poważaniem kłania się

irracjonalne jest modlenie się za pieniądze. Ogarnijcie się z tymi Waszym kościołami.

Do "Katolik". Zle pojmujesz msze i modlitwy o uzdrowienie .Tu nie tylko chodzi o uzdrowienie cielesne, ale przede wszystkim o uzdrowienie duchowe.
Jeżeli jesteś ateistą, nie wypowiadaj się na temat wiary.
Sprawy religii zostaw dla wierzących.
Katolik nie atakuje niewierzących ani czynem ,ani słowem.

Nie słyszysz Boga ? , czyli wszystko wporządku

Marność nad marnościami, mówi Kaznodzieja, marność nad marnościami, wszystko marność.

Hehehhe śmieszne ,zapłacisz kasę bedą modlić się o uzdrowienie ,o twoje zdrowie?????ja będę się modlił o to w domu....Poświęcę dom...postawie krzyż ,zapale świece...i będę klęczał i płakał i szczeze Modlił!!!!jeżeli będzie taka potrzeba....tak samo ,ze spowiedzią...whspowiadam się w domu szczeze od serca...przed Bogiem ,a nie normalnym człowiekiem który ma też grzechy....w sutannie.Pozdrawiam...wszystkich wiezących.

Szanowna Mika. Ciekawe kto zle pojmuje msze o uzdrowienie. Pamietam jak nasze matki wypalaly garnki z tluszczu na wielki tydzien. A ksieza w wielki piatek jedli szynki, poledwice, boczki sam to widzialem jak powiedzialem matce to pytala tych osob co byli ze mna czy to prawda jak potwirdzili to nic nie mowila. Jak ksieza przygotowuja sie do kazan na mszy to moge ci opisac. Ale ty tego nie zrozumiesz. Trzeba byc bardzo dlugo ministrantem wtedy widac wszystko co dzieje sie poza msza. Duchowo to przgotowuje do zaplaty za msze i pochowek. Z Bogiem.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.