Marcin Rutkowski - kandydat na burmistrza

Czy nastąpi zmiana w Grajewie i powiew optymizmu? Czy jest nadzieja, że nowy ( zmiany są potrzebne) burmistrz ściągnie biznes do Grajewa z nowymi możliwościami pracy?

Szkoda ,że nie z Warszawy.
Niech kandyduje w Białymstoku.

Grajewo śmierdzi i to jest powód, że ludzie stąd uciekają. Zdrowe powietrze to zdrowy człowiek. Uciekaj stąd Kaśka.
W dodatku kościół na głównej ulicy straszy swoją architekturą, ale to mieszkańcy wybrali taki projekt pod grajewski gust. Kto tu zechce mieszkać i inwestować?
/

Serio stawiasz na faceta który nie mieszka w Grajewie i raczej nie ma konkretnych planów co chce zrobić w mieście.
Nigdzie nie słyszałam czym się zajmował do tej pory, i w jaki sposób nabył doświadczenie żeby czymkolwiek zarządzać, a tu nagle królik z kapelusza i chce być burmistrzem....
Prowadzi jakąś firmę która odnosi konkretne sukcesy?

Obudził się nagle, nie jest nawet na co dzień mieszkańcem Grajewa!

Kim on w ogóle jest? Przyjeżdża gość z Białegostoku i chce rządzić Grajewem. Z tego co wiem to Pan biznesmen, a jako społecznik? Zrobił coś dla mieszkańców Grajewa? Przyczynił się do czegoś?

Jak ktoś kto nie mieszka w Grajewie , może coś wiedzieć o tym mieście?

Do tej pory miałam wątpliwości na kogo głosować.Po obejrzeniu ostatniego wywiadu z Panem Marcinem w Radio Białystok jestem jak najbardziej za.

@Kaska nie badz infantylka w powiewie twojego optymizmu. Jest powszechnie znany fakt, ze zadne wiatry nie przywieja do Grajewa nowego biznesu. Byc moze slyszalas o nowych zagrozeniach ekonomicznych w kilku krajach starej Unii, ktore moga rozprzestrzenic sie na inne kraje. Ciesz sie tym, co jest i szanuj prace. Milych swiat

Ale optymistka,a teraz uważasz,że jest źle,popatrz,czy rzeczywiście nic nie dzieje się?,wierzysz,że ktoś zewnatrz zdziała cuda?

Ściągnie ubojnie i hotel na tysiąc uchodzców. Będziemy mieli uśmiechnięte Grajewo.

Może czas najwyższy zastanowić się może nad zmianą pokoleniową i kimś nowym.
Reszta to już była i co to dało miastu i mieszkańcom??

Od czasów historycznych było tak, że młodzież wyjeżdżała na nauki do innych miast, ba nawet państw, z reguły na zachód Europy. Potem wracała i wprowadzała zmiany na swoim terenie ulepszając go i unowocześniając. Dlaczego nie może być tak w Grajewie? Widać, że kandydat na poważnie angażuje się w kampanie, o czym świadczy debata w radio. Może warto dać szansę dla Grajewa patrząc że jego równolatek stara się być burmistrzem Szczuczyna?! Wziąć kogoś, kto nie jest w żadnym konflikcie społecznym w mieście. Bo szczerze mówiąc pozostali kandydaci skupili się na pomawianiu, plotkach i hejcie. Warto zadać sobie pytanie: czego potrzebuje Grajewo?

Zmiany wcale nie sa potrzebne,Pan Burmistrz dobrze rządzi ,stara sie i to bardzo aby mieszkancom żyło sie lepiej.A jesli chodzi,o tworzeniu nowych miejsc pracy ,to prosze pomyslec przeciez Grajewo to same mozliwosci pracy ,tyle jest tych zakładów pracy ze to Grajewo jest na pierwszym miejscu ,które ma taki ogrom biznesu .

Gdzie ten biznes wybuduje zaklady?

A kto to jest ..?

Gdzie moje komentarze, cenzura gorsza niż za komuny.Ten portal wystawią laurkę tylko obecnej władzy i PIS

O czym ty piszesz ????co niby miałoby się stać aby ściągnął .,,

Dość dyrektorów szkół, niech siedzą tam gdzie są

W końcu skończy się ta grajewska niemoc. Marcin masz mój głos.

Odezwali się trolle. Może właśnie potrzeba kogoś z innym spojrzeniem

Też jestem za, swiezy powiew potrzebny.

Bardzo spoko gość. Czytałem o nim kilka dobrych opinii. Warto wreszcie odejść od rządzących w Grajewie nauczycieli.

Chcesz nowych zakładów a już jest trudno o pracownika. Oferty pracowników to sprzątaczka i opiekunka do babci czy dziadka. Ludzi z kwalifikacjami brak, to po co te zakłady.

Marcin obejrzałem debatę , rozmawiałem z tobą na ulicy i widzę że tu u nas trzeba kogoś ze świeżym spojrzeniem.Masz m?j głos

Nie podjąłem jeszcze decyzji, ale może ktoś z zewnątrz, spoza miejscowych układów to dobry pomysł. Może świeże spojrzenie bez nacisków miejscowych klik to większa szansa na rozwój miasta.

Jak na Grajewo ciekawy eksperyment moim zdaniem przynajmniej strój służbowy ma dobrze dobrany i tyle
... Na pewno wiadomo

Może trzeba spróbować wybrać kogoś innego.
Pozostali trzej kandydaci rządzili ,jedni w mieście drudzy w powiecie, jak im to wyszło widać że aż tak dobrze że miasto się zmniejszyło.
Dorota na temat kampanii obecnego Burmistrza wydał oświadczenie nawet Poseł Gwiazdowski.
Obejrzałem debatę,porozmawiałem z panem Marcinem i głosuję na niego


Myślę że człowiek na poziomie i z nową głowa na miasto Grajewo dajcie mu może szanse reszta się juz wykazała . Nauczyciel Ciszewska której "zbrzydły mordy" ,itp . (Szok), Pan Lataroski już też był i wiele tu nie zwojował, Pan Maciek który też siedział tylko ze cicho u boku i nic mu nie przeszkadzało pozatym promuje się z PiS dla zmylenia przeciwnika.

A ja na taką debatę w Grajewie pójdę , jeżeli będzie. Posłucham co mają do powiedzenia i mam kilka pytań .

Już kiedyś jeden biznesmen z Kanady chbial rządzić Polska ale przeliczył się i słuch o nim zaginął w tym przypadku będzie tak samo więcej o nim nie usłyszymy w Grajewie.

Jeśli chcesz by słuch o p. Marcinie nie zaginął to zagłosuj na niego. Ja również oglądałem debatę i uważam, że po raz pierwszy ktoś mówi głosem mieszkańców tego miasta. Ja głosuję na niego!

Pesymista podzielam twoje zdanie. /

Jako człowiek jak najbardziej dla naszego miasta.Jako partia którą reprezentuje w żadnym wypadku.

Nie będę głosowała na kogoś kto nie jest mieszkańcem Grajewa.

Czy ktokolwiek z Was przeczytał oświadczenie pana Gwiazdowskiego. Bardzo ważne info tam zawarte dla wyborców!!!!. Nie ma tam żadnych komentarzy.

Sądzę, że nasi nauczyciele nie mają już dobrych pomysłów na Grajewo. Pomysły, aby było ładnie są niewystarczające. Potrzebny jest rozwój Grajewa. Kandydat, nie nauczyciel, jest nadzieja, że może coś zmienić.

Zapraszam serdecznie do lektury https://e-grajewo.pl/wiadomosc,marcin-rutkowski--kandydat-na-burmistrza-grajewa,54963.html Ściskam Marcin!

Do Pesymista
Ubojnie ze Szczuczyna nigdzie się nie wybiera, tu jej dobrze .Natomiast uchodźcy pracujący w Ubojni mieszkają w Ełku i ani myślą do Grajewa .
To tacy sami ludzie jak my ,czyż nasi krewni nie są uchodźcami w innych krajach ??

Rozlicz się z funduszy unijnych!

Przeczytałam o kandydacie na burmistrza na e-grajewo. Pan Marcin wyróżnia się i przerasta wieloma walorami pozostałych kandydatów. Doktorant, wiele studiów podyplomowych, duże doświadczenie w kraju i za granicą, duże horyzonty przemyśleń i piękny sposób wypowiedzi pisanej.
Pierwszy taki kandydat na burmistrza w okresie pokomunistycznym.

Może już starczy nauczycieli w lokalnych władzach. Skoro przeszła senatorka z walizki to czemu nie miałby racji bytu kandydat desantowiec z zewnątrz. Zawsze to świeża twarz,

Ciekawy artykuł. Ma Pan mój głos.

Popieramy Pana Marcina porządny kandydat ostatnia msza w Trojcy pokazała zróbmy inaczej niż głosi kler

Grajewo..moze warto spróbować..bo pozostali w konfliktach i po byłej linii pis..a komisji coraz więcej...

Gadane ma , pięknie pisze i parcie na szkło to fakt niezaprzeczalny . Nie wyszło w Białymstoku to przyszedł do Grajewa .

Ciiii o co chodzi? Bo już to słyszałam? Jakie rozliczenia z funduszy ?

Kandydat Rutkowski popiera KO, ja nie. Więc nie popieram

Pewnie i tak stronnicze e-grajewo nie doda tego komentarza ale czemu nikt nie mówi jakim to świetnym biznesmenem jest pan Marcin ile on miał działalności nawet był prywatnym detektywem miał działalność budowlaną prowadził projekty gdzie potem musiał chyba zwracać unijne pieniądze

Grajewo potrzebuje zmiany, że młodzi ludzie wracali do nas, a nie uciekali. Ludzie mieszkający w Grajewie dojeżdżają po 20-30 km do pracy, a mogliby pracować na miejscy, gdyby była praca i płaca. Wierzę, że ktoś kto zdobywał doświadczenie za granicą i większych miastach sprowadzi nowe biznesy do Grajewa lub pomoże w rozwoju obecnych. Ludzie mają złe warunki pracy, ale nie mają gdzie się przenieść, bo nigdzie nie chcą zatrudniać nowych osób. Pan Marcin pochodzi z Grajewa i często go tu widywałam z rodzicami. Rodzice na pewno już dawno uświadomili go jak wygląda rzeczywistość naszego miasta. Pamiętajmy, że to są wybory samorządowe i partia nie ma tu dużego znaczenia, jest plusem kandydata, któremu będzie łatwiej pozyskiwać fundusze czy dofinansowania na projekty. Może Pan Marcin ustosunkuje się do oskarżeń pod jego adresem dotyczących funduszy unijnych?

Anka, nie udawaj Kaśki

Pytam jeszcze raz czemu są usuwane moje komentarze czyżby były nie wygodne dla Pana Marcina? Chyba dobrze żeby ludzie wiedzieli na kogo głosują co to za demokracja skoro nawet portal ewidentnie popiera tylko jedną stone.... Proszę o dodawanie komentarzy dotyczących projektów unijnych które prowadził kandydat na Burmistrza

Ty chyba żartujesz, że ludzie poprą kogoś kto na co dzień nie mieszka w Grajewie i co z tego, że odwiedza często rodziców. Oddawajcie ludzie mądrze głosy na naszych na tych, którzy tu żyją na co dzień.

Tu masz rację. Łapie się wszystkiego i nic nie wychodzi.

człowiek który od lat nie żyje w Grajewie raptem przyjedzie i zmiany wprowadzi, komu te farmazony wszyscy wiemy, że to nie takie proste, tym bardziej, że nie zna się potrzeb miasta i mieszkańców

Myślę, że to ma sens. W ko!cu człowiek bez układu. Jestem za.

Pamiętamy w Grajewie lament ludzi, którzy nie otrzymywali poborów za pracę ( ludzi z niepełnosprawnościami)

A ja uważam,że jest szansa w końcu na nową jakość w Grajewie. Trzeba spróbować!

Siedź pan w Białymstoku tu nam nie trzeba biznesmenów.

gdzie fundusze dla niepelnosprawnych????

Nie popieram!!!!!!!!!!!!

Dajmy mu szansę wykazania się na stanowisku Burmistrza.

jak spoza układu? Skoro to syn byłej wicestarosty (PSL)
"Gośka, Do Gośka" dobrze powiedziane! Też pamiętam sytuację z SP3

Alisa jeśli człowiek pochodzi z Grajewa i ma nadal kontakt z Grajewem bo ma tu rodzinę,którą często odwiedza to z pewnością zna potrzeby miasta i mieszkańców. Pomyśl często z perspektywy odległości lepiej widać cel.

Nie wiem czy warto zatrzymywać rozwój Grajewa wybierając obcego burmistrza.Zanim nowy się wdroży minie parę lat.

Dość tego szemranego towarzystwa! Marcin, masz mój głos.

Dobry burmistrz to przedsiębiorca a nie kolejny nauczyciel

Nowa twarz wniesie coś lepszego jego pomysły są potrzebne miastu.

Panie Marcinie głosuję na Pana! Życzę powodzenia!

On jest w układzie z po

Nowy ład w starym wydaniu :)))

TVN w mieście to przypadek czy działanie zamierzone?

Oj Pan też umie walczyć o stołek. Głosujcie, a się przekonacie ????????

Do wypowiedzi forumowiczki Jusia dodam - mając w pamięci pomniejszanie ludziom wynagrodzenia za rządów PO-PSL i przyznawanie "swojakom" premii, nagród - "Kto sam próżnuje, ten najgorliwiej nad drugim włodarzuje".

Te lansujące się z panem,, to wielkie miłośniczki szpitala ,, gratulacje za trafny wybór

PIS białe koszulę BIS

Hey kandydacie a gdzie podziękowania dla mieszkańców za głosy na Ciebie?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.