czwartek, 26 stycznia 2023

Selekcjoner Fernando Santos

Jak uważacie, czy nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski zmobilizuje zmotywuje zmusi naszych piłkarzy do walki do grania do zostawienia serca na boisku czy trzeba co niektórych pozbyć się z tej drużyny czy pewnego poziomu nie przeskoczymy i dalej będziemy nakręcani przez media i żyć nadzieją?

Żeby ludzie tylko takie problemy mieli to by się lepiej żyło ludzie gdzie rozum

Przecież jest tyłu bardzo dobrych trenerów za mniejsze pieniądze.
Po cichu liczyłem, że trenerem zostanie Franz Smuda. On by poprowadził reprezentację do wielkich sukcesów. Jako jedyny posiada metody szkoleniowe z epoki kamienia, a to dla współczesnego przeciwnika jest nie do rozszyfrowania.

nic się nie zmieni była jest i pozostanie lipa

Jeden z lepszych wyborów, jakiego można było dokonać. Sukcesy ma, doświadczenie ma, warsztat ma. Największym problemem tej drużyny jest Robert Lewandowski-widać, że ma trudny charakter, to on tworzy problemy tej drużyny, chce być ponad to co trener.

Lewandowski, Krychowiak i ich koledzy na ławę!!! Z Kataru uciekli jak szcz....... Gdzie honor? Aby coś zmienić trzeba pozamiatać.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.