Karnawał: pomysły na zabawy

Czy w naszym mieście są pary, które nie chodzą na takie imprezy Karnawał, Andrzejki, Sylwester , bo mają problem z towarzystwem? Chcieliby iść, pobawić się, ale wszędzie trzeba mieć chociaż jedną dodatkową parę. Inaczej nie ma z kim siedzieć. Czy grajewskie i okoliczne lokale mają jakieś rozwiązanie dla takich osób?

No bo teraz musisz kupic stolik na 4 osoby lub wiecej bo liczy sie biznes. Dla pojedynczych osob lub par to nie ma miejsca. Zamiast organizatorzy szukac klejentow to oni musza szukac dla biznesu. To dlatego nie ma takich zabaw zeby potanczyc a przy okazji kogos poznac. Najlepiej sprzedac stoliki i wziasc kase. Czekac do lata jak przyjedzie Dysko=Polo za publiczne pieniadze.

Ja mam zaś takie pytanie. Czy w naszej okolicy są organizowane imprezy dla singli?

Byłam na imprezie (sylwester) u konkurencji, gdzie sprzedają bilety przy 10-osobowym okrągłym stole. Na stołach tylko szkło ;) sztućce i dekoracje. Jedzenie w postaci szwedzkich stołów w drugiej sali. Bez łaski, jeśli ktoś nie ma drugiej pary.
Siedząc w takiej konfiguracji było naprawdę całkiem miło. Czas szybko zleciał.

Pani. Po co mi dodatkowa para? Jak ja szukam tej jedynej.

To nie tylko karnawał. Grajewo jest mieściną zdecydowanie nie sprzyjającą samotnym. Przed wielu laty Jerzy Kryszak będąc w Grajewie powiedział, że dom kultury jest lecz kultury nie ma. I to jest aktualne do dziś. Może czas to zmienić. Powinno być miejsce, gdzie bez zażenowania mógłby przyjść ,,nieparzysty,, , gdzie można byłoby nie tylko potańczyć, lecz także nauczyć się tańczyć z instruktorem tańca. Nauczyć się kulturalnej rozmowy towarzyskiej, bez obrzydliwych ozdobników i przerywników, porozmawiać przy kawie lub herbacie, bez piwska i innego alkoholu,poznać kogoś, może nawet znaleźć swoją drugą połówkę.To zadanie dla domu kultury, lecz nie tylko. Bez zaporowych cen. Bo nie każdy ma wypchane forsą kieszenie i drogie auto, lecz każdy chciałby mieć możliwość przyjemniejszego spędzenia czasu. Gadanie do lustra to żadna przyjemność. Byłoby mniej smutku, mniej depresji itp. Jak na razie, to niestety ,,syty nie rozumie głodnego,,. Halo, halo panie i panowie od kultury: ruszcie szare komórki i zróbcie coś dobrego dla singli. A i z ościennych miejscowości też chętnych by nie zabrakło.

Do zainteresowana....Ja jestem singlem ( 40 l)..
Zainteresowana? :-)

Adela, zgadzam się z Tobą. Każdy mówi, żeby wyjść do ludzi i się kogoś pozna, ale gdzie w Grajewie wyjść? Fajnie byłoby mieć możliwość kogoś poznać niekoniecznie do związku, ale nawet do znajomości, żeby później pojechać gdzieś na wycieczkę, jakiś koncert, obiad lub nawet porozmawiać o przyziemnych sprawach. Jest możliwość rozmowy z rodziną, z posiadanymi już znajomymi, ale jak mają swoje rodziny to jednak ich sposób postrzegania jest inny. Także sama bym skorzystała.

Zgadzam się z przedmówcami - w Grajewie mało kulturalnej rozrywki dla par, a single to już w ogóle mają przekichane...

Dlatego ja już ponad dekadę temu poznałam swojego męża przez internet na czacie. Inaczej jakoś nie dało się.

Grajewo to specyficzne miasto i dziwni ludzie.... faktycznie single mają tu przekichane. Myślałam że tylko ja mam problem z tym żeby miło spędzić czas .....poznać kogoś

To szczęściara z Pani,gratulacje.
Ja jakoś przez internet nikogo normalnego znaleźć nie mogę.????
Może nie ten czat?????????
Pozdrawiam serdecznie i dużo szczęścia życzę????

Dużo też poświęciłam czasu na modlitwę o dobrego, kochanego męża. Nie było tak wcale łatwo znaleźć, ale ostatecznie jestem zadowolona.

Ja też się modlę ale nie poświecam dużo czasu na szukanie w internecie.
Nie wierzę ,że można naprawdę sobie znaleźć mężczyznę jakiego szukam ale widzę,że można ???? Pozdrawiam ????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.