poniedziałek, 17 czerwca 2024

Sala zabaw w Grajewie

Witam. Czy myślał ktoś o otwarciu sali zabaw dla dzieci która będzie czynna trochę dłużej niż ta którą już istnieje?

No godziny otwarcia tej sali zabaw są śmieszne no ale cieszmy się tym co mamy :)

A do ktorej godziny jest otwarta sala ?

Dokładnie. Nie wiem po co ją otwierać skoro jest czynna tylko 2 godziny w ciągu dnia.

Nie opłaca się trzymać dłużej, jeśli chcesz dłużej to otwórz swoją sale zabaw, każdy pracownik musi być opłacony itd, koszta są duże

Koszt otwarcia to są setki tysięcy za małpi gaj itp . Urządzenia musza mieć specjalna certyfikacje po drugie obsługa po trzecie lokal i energia . A w Grajewie nikt nie chce płacić każdy chce tanio i nie za miliony . Koszt pracownika około 6000 brutto( tyle ponosi pracodawca ) trzeba minimum 2 osoby lokal w zależności od powierzchni a sala zabaw wypad żeby była minimum 200m2 czyli około 5-6 tysięcy energia i ogrzewanie dodatków oraz wynagrodzenie dla właściciela . Dodać trzeba pewnie ratę kredytu za sprzęt na sale jakieś 5 tysięcy . Całość liczmy 40-50 tysięcy zarobku miesięcznie minimum to ile miało by kosztować wejście ?

Spidigonzlez masz rację - rzeczowo myślisz bo co niektórzy to pojęcia nie mają co, ile i dlaczego.

@mama, zamiast siedziec z w sieci i pisac te dyrdymaly, to ty zrob cos dobrego dla wlasnej pociechy i otworz taka sale. Zobaczysz ile to kosztuje i przejdzie ci ochota na glupoty.

Oczywiście. Każdy tylko przelicza bilet wstępu. A ile kosztuje utrzymanie lokalu, ogrzewanie, energia, pracowni przy tej najniższej krajowej.... Myślę, że obecną sale zabaw mają właściciele lokalu. Dlatego im się to opłaca. Pozostałym życzę powodzenia ??. 250 m lokal na Wojska Polskiego 8 tyś. Bez mediów.

Reasumując
2 pracowników koszt za osobę 5300 brutto (pracodawca) a dla jednego pracownika wychodzi 3200 zł na rękę . Energia około 2 tysięcy tak stawka dla firm jest kilkukrotnie większa niż dla klienta indywidualnego . Koszt najmu jak ktoś napisał 8 tysięcy koszt ogrzewania około 4 tysięcy pensja właściciela około 8 tysięcy żeby się opłacało brać na głowę. Pensja księgowej oraz rata kredytu za remont sali , sprzęt i ogólne wyposażenie zakładam 5-10 tysięcy . Zakładamy ze lokal musi generować miesięcznie 50 tysięcy podzielić na liczbę wejść i cenę biletów . Wątpię żeby to miało sens .

W intermarche jest sala karate. Może nie standardowa sala zabaw ale dzieci bawiły się dobrze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.