Szanuj zieleń !

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak to sie dzieje że pozwalamy na ciągłe niszczenie natury , jeszcze 10 lat temu w Grajewie pełno zieleni , trawy , krzaki drzewa a teraz jak już sie spotka drzewo to jest ono poobcinane brzydko i skrócone do jak najmniejszych rozmiarów ! Kiedyś na podlasie mówiło się zielone płuca polski i co teraz z tych płuc pozostało ? I my poszliśmy śladem zachodu w tej kwestii niestety ...

Szanuj zielen bo nie jestes jelen ! Poszlismy sladem zachodu? hmmm. Czy to Zachod decyduje o tym jak dbaja sie o zielen w Grajewie ? Wybierz sie do Berlina to ci oczy zzielenieja od drzew !
Ty zapewne jestes tym okaz em dla ktorych Unia jest zgnila i wszysto jest bee,a mimo to nywet w Grajewie nasladujecie ja .Moja sugestia z abierz sie do pielegnacji zieleni, sadz drzewa i pielegnuj trawniki w Grajewie, bedziesz wtedy szczesliwy !

Tak jak z całego naszego kraju. Co zostało. A z ludźmi co się zrobiło? W rodzinie podział na tych co kochają PiS i na tych którzy nie znoszą. Wojna między rodzicami i dorosłymi dziećmi. Podział...ktoś NAS skutecznie posegregował. Wiecie państwo może kto??

Masz racje ,ze za stan zieleni jest odpowiedzialny Zachod, ktory nie tylko przcina drzewa i goli trawe w Grajewie, ale jeszcze narzuca na ideologie LGBT- no co za bezsczelnosc !

A w dodatku w całym Grajewie jest pełno śmieci ! Człowieku czy tak cieżko ci wyrzucić śmieci do kosza ?? Najwięcej to chyba jest puszek po piwie. /. Czy to nikomu nie przeszkadza ?????

Do drogiej Pani Mieszkanki, zgadzam się z Panią co do kwestii puszek oraz śmieci tu i ówdzie, ale co najgorsze to kupki po pupilkach, po których nikomu się nie chce sprzątać...

Tak to prawda, sam widzialem panow z Komisji Europejskiej z wizyta na Podlasiu.Powiedzieli oni ,ze jezeli nie bedziemy pielegnowac zieleni wedlun unijnych norm, zostana nam wstrzymane doplaty !

A co lokalny fotograf już nic nie publikuje? Aaa woli koło Urzędu Miasta się kręcić

/ Te psie kupy na chodnikach,wlasciciele psow powinni byc to karani.Co mozna ppwiedziec o sklepie przy ktorym pelno smieci i zielsko.?

Problemem jest to, że drewno jest teraz cennym materiałem opałowym po który warto się schylić - tym bardziej, że jest darmowy...

Ale my nie jesteśmy Podlasiem! Nas zielone płuca nie obowiązują

Pod blokiem 5 na Centrum to parkują dalej na zakrętach i terenach zielonych... Jakby ciężko było podejść, może ktoś się zainteresuje.

Do edek. To niech spółdzielnia wraz z miastem wybudują miejsca parkingowe w tych miejscach, a nie jest tam wieczny problem z zaparkowaniem. Tylko potrafią pobierać opłaty l, smlw to już przesadza z opłatami.

Centrum blok numer 5 i ta młodzież z renomowanego liceum w Grajewie. Gdzie mowią że to jest elita A tej gorszy sort uczy się w szkołach ościennych. Pala papierosy l, rzucają pod nogi, plują . Wstyd LO

Dokladnie z tymi kupami to też racja ! Ludzie nie szanują swojego otoczenia w którym mieszkają. Na elewatorskiej to już w ogóle dramat. Tirowcy też zostawiają swoje śmieci. Tam jest taki skrót przez tory na miasto. To chyba jest teren agro centrum ale tam ile śmieci."Bo jak nie moje podwórko to mogę śmiecić"

Zapraszam pod blok nr 17 na Południu tam wszyscy którzy mają pieski nie sprzątają po nich. Wręcz ten Skwarek zieleni co jest między 16 a 17 traktoja jak wybieg dla piesków. Może tak państwo zaczęli by sprzątać po pupilu.

Rozejrzyj się, gdzie niby ma powstać ten parking? Jest gdzie parkować, wzdłuż ulicy Mickiewicza, ale to trzeba podejść. Ale po co jak samochód musi stać pod blokiem, chociażby i na trawniku.

Do Jolka tam niszcza trawe mlodzi ludzie mercedes,opel,audii wstyd ciezko Wam od strony Mickiewicza auto zostawic?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.