Ubezpieczenie domu

Gdzie najlepiej ubezpieczyć dom ? Podzielcie się proszę, swoimi doświadczeniami.

Ubezpieczenie wykupuję od lat w PZU.
Nieruchomości, samochody i polisa na życie,w pakiecie jest taniej.

Nie ma jak to " bezpłatna reklama".....czyżby zastój w ubezpieczeniach? Ha ha ha

Teraz możesz w PKO ubezpieczyć, jak masz konto to sprawdź ofertę przez iPKO lub IKO.

My mamy dobrego agenta od ubezpieczeń i zawsze on nam szuka w miarę najtańszej i najkorzystniejszej opcji, obejmującej praktycznie wszystko.

Do Moniki: agent za każdym razem szuka "lepszej" oferty ponieważ ma od niej prowizję, a od przedłużenia starej oferty nie ma prowizji, więc wmawia, że szuka niby lepszej , tańszej. Jak zwykle, aby znaleźć najlepszą i najtańszą dla siebie , nie dla agenta ofertę, to trzeba się samemu zaangażować i poczytać oferty.

Najtańsza oferta nie jest oferta najlepsza dla klienta . Tak naprawdę to co roku powinno się zmieniać firmę ubezpieczeniowa , ponieważ dostaje się 20 % zniżki za nowego klienta . Teraz dobra ofertę ma Generali . Wiem ze prowizja za ubezpieczenie domu dla agenta jest od 20 do 30 % i zobowiązania multiagenta do ubezpieczenia określonej liczby polis itp. Prosze mieć rozum i nie ufać bezkrytycznie agentom. I jeszcze polisy w banku są o 10% drosze .

Edek tak i owszem ale jeśli przychodzi przedłużenie i jest dużo droższe to nowa oferta jest korzystniejsza ,warto poczytać warunki umowy dokładnie co zawierają bo za parę groszy można ubezpieczyć wszystko

Ja mam wszystkie ubezpieczenia Auto :auto,zdrowie,dom w jednym miejscu . Na osiedlu centrum 39 Profit . Polecam

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.