Mechanik silników diesla

Serwis silników diesla. Czy ktoś orientuje kto się w Grajewie zajmuje silnikami diesla (sprawdzenie pompy ,wtryskiwaczy)

Każdy prawowity szofer diesla sam potrafi takie coś zdiagnozować.

Do Katarzyna powodzenia spróbuj sobie sama sprawdzić szczelność pompy i zregenerować wtryski w japońskim dieslu.W Grajewie nikt tego nie robi.W Grajewie na samą nazwę Honda Civic diesel prawie wszyscy mechanicy boją się dotykać

Zaprowadź do Katarzyny ona na wszystkim się zna

To po co takie dziadostwo było kupować? Ani to ładne ani praktyczne. Teraz się bujaj z problemem. Zdemontuj pompę i wtryski i wyślij do sprawdzenia gdzieś w Polskę, nie masz co się bać, nic nie podmienią, tylko szukaj godnego warsztatu, a nie miała jakiegoś, co masz za problem?

Katarzyna wyjątkowo złośliwa osoba. Empatii brak. Wstyd!!!

Katarzyna, no to właśnie pyta kolega o warsztat, a Ty najpierw wyjeżdżasz, że najpierw powinien sam zdiagnozować, a potem go odsyłasz do warsztatu XD rozdwojenie jaźni?

Skoro sam bie potrafi zdiagnozować to polecam demontaż i wysyłkę, Nasze miasto to ciemnogród dobrze kół wyważyć nie potrafią albo i oleju zmienić, a co mówić dawać im grubsza robotę do zrobienia.

Fakt że w Grajewie boją się Hondy nikt nawet nie chciał patrzeć .Jeden się wyrwał i krzyknął 4 tysie za wymianę pompy.)) Pod Mońkami chłopak wykręcił do sprawdzenia w Białymstoku.Była ok.okazało się że to DPF

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.