Weterynarz

Dzień dobry. Szukam bardzo dobrego weterynarza z okolic Grajewa, Szczuczyna i sąsiadujących miejscowości. Kogo polecacie. Proszę o jakieś namiary.

Veta z Ełku. Na M.T z Kalkuty. Panie znają się na rzeczy. Wielokrotnie uratowały mi psa. Robią wszystkie zabiegi i wyniki na miejscu.

Krzysztof Kacprowski (na przeciw szkoły podstawowej nr4)

Wszeborowski Szczuczyn, u mnie zajmuje się krowami , polecam.

Do czego ma być ten weterynarz kota ,psa chomika drobiu bydła świni koni itd napisz bo zamiast weterynarza przyjadzie MŁYNARZ

To zależy dla kogo szukasz lekarza .Małe zwierzaki to pan przy szkole 4. Duże to chyba Munio

Dr Nowicki polecam.

Tylko i wyłącznie animal vet, nie naciąga na kasę i wie co robi, to człowiek z przeznaczeniem, bardzo inteligentny i zna się na tym co robi. Poza tym ma profesjonalną diagnostykę komputerową czego u konkurencji w niemal całej okolicy nie ma, poza tym konkurencji zdarzało się naciągać na kasę z błahych powodów nie udowadniając niczego.

Dobrych to ze swiecą szukac......Taka ....szkoda gadać

Zglos sie do Gminy lub Powiatu oni powinni wiedziec, czy wogole jest jakis Weteryniarz na naszym terenie.

Gabinet weterynaryjny lek.wet. Katarzyna Jankiewicz-Pawełki 7A, 19-230 Szczuczyn tel. 86 272 50 23 bardzo dobra i fachowa pomoc dla pupila,jezdze tam kilka lat zawsze profesjonalne podejscie do pupila.

pies kot p Skolimowska Elk

Jeśli chodzi o kotki,psy to polecam Dr Katarzynę Jankiewicz ze Szczuczyna. Uratowała mi wiele zwierząt. Pełen profesjonalizm.

A dlaczeczo piszecie o kotach i psach może Pani szuka do DROBIU /

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Chodzi mi o weterynarza do bydła - krowy,byki, cielaczki...

/ Karwowski na południu koło Pulsa Południe 47, nigdy na kasę nie okroi /

Tylko nie animal vet...
Jakosc uslug przecietna.
/m!

Dlaczego mój komentarz został przerobiony chyba animal vet ma znajomości niezłe w e-grajewo........wstyd chyba mamy demokracje co jeśli nie wolno wyrażać włsnych opinii to po co jest to forum?

Mam buldożka francuskiego, bardzo uroczy ale i delikatny pies. Od początku chodzę do doktora Nowickiego , zawsze obsługa fachowa i skuteczna. Jeśli czegoś nie są pewni, kierują dalej , dają dobre namiary. Nie oceniam, jak niektórzy, że zły fachowiec. Musiałam jechać do okulisty- dostałam namiar na okulistę- polecam doktor Lew w Olsztynie. Musiałam zrobić echo serca- dostałam od Pana Nowickiego namiar na kardiologa w Ełku. Uważam, że doktor Nowicki to fachowa placówka.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.