Zmiany w obsłudze interesantów

aktualizacja: 2020-10-12 11:35:08     nr wiadomości: 43652     przeczytano: 1804     Ilość komentarzy komentarze: 0

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem i objęciem terenu całej Polski "strefą żółtą", w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, zmienione zostają zasady przyjmowania interesantów Urzędu Miejskiego w Szczuczynie.


Od dnia 12 października 2020 r.

zostaje wstrzymana do odwołania bezpośrednia obsługa interesantów.


Dla interesantów, którzy mają do załatwienia w urzędzie pilne sprawy, wymagające osobistego stawiennictwa, został utworzony punkt przyjęć w budynku głównym, na parterze. Interesanci są zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności i stosowania indywidualnych środków ochrony osobistej.

Przy załatwianiu spraw urzędowych zachęcamy do korzystania z elektronicznych form obsługi. Z pracownikami Urzędu Miejskiego w Szczuczynie można kontaktować się:

   - telefonicznie - centrala urzędu 86 2735080;
   - poprzez e-mail: um@szczuczyn.pl;
   - 
poprzez platformę e-puap.

Urząd Miejski wdrożył i w pełni stosuje obowiązujące wytyczne dotyczące norm sanitarnych oraz dba o stałe zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.