Złote Gody

aktualizacja: 2020-10-08 10:21:54     nr wiadomości: 43619     przeczytano: 3725     Ilość komentarzy komentarze: 0

Ile w trudzie nieustannym, wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń,
ile chlebów rozkrajanych, pocałunków, schodów, książek, oczy Twe jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia …(K. I. Gałczyński)

 

3 października br. pary małżeńskie z gminy Szczuczyn celebrowały Złote Gody. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele pw. Imienia NMP w Szczuczynie, podczas której Jubilaci, w obecności rodzin, znajomych i władz samorządowych, odnowili przysięgę małżeńską.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej pod batutą Roberta Świderskiego. Po zakończeniu nabożeństwa, dostojni małżonkowie wraz z najbliższymi zebrali się w Centrum Muzealno-Warsztatowym. Tam wysłuchali słów uznania skierowanych do przybyłych przez Artura Kuczyńskiego, Burmistrza Szczuczyna oraz części artystycznej. 

W uszanowaniu trudu i wyrzeczeń podczas przeżytych wspólnie 50 lat, przyznane zostały odznaczenia państwowe za długoletnie pożycie małżeńskie. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz, dodatkowo odznaczeni otrzymali kwiaty i pamiątkowe grawertony.

Gratulujemy.
Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych lat 
w dobrym zdrowiu,
zgodzie i wzajemnej miłości!


fot. UM Szczuczyn
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.