Zespół Zarządzania Kryzysowego

aktualizacja: 2020-03-25 14:18:17     nr wiadomości: 41929     przeczytano: 5044     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 25 marca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego, w którym udział wzięli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Powiatowy Inspektor Sanitarny Jerzy Nikliński, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Łukasz Głowacki oraz Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Grajewie Antoni Milewski.

Tematem spotkania była ocena dotychczas podjętych czynności oraz wyznaczenie kierunku dalszych działań starostwa oraz jednostek podległych i współpracujących w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19. 

Omówiono między innymi przygotowania miejsc wskazanych przez Wojewodę do przeprowadzania kwarantanny, zabezpieczenie służb medycznych w środki ochrony osobistej oraz działania i wzmożoną pracę policji na terenie powiatu grajewskiego.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.