• 3 komentarzy
  • 7877 wyświetleń

Zdobyli osiem medali

Mistrzostwa województwa młodzików i juniorów .

Zawodnicy MOSiR Grajewo zdobyli osiem medali i dwa awanse na mistrzostwa Polski  juniorów w tenisie stołowym podczas rozegranych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików i juniorów za sezon 2017/2018 . W Indywidualnych mistrzostwach młodzików startowało sześciu zawodników sekcji tenisa MOSiR Grajewo a dla większości z nich był to pierwszy start w turnieju tej rangi .Najwyższe miejsce indywidualnie wywalczył Patryk Dondera – miejsce IX a pozostali : Chludziński Dawid , Puhacewicz Maciej , Dembiński Rafał , Hautt Daniel i Janiszewski Sebastian uplasowali się w przedziale 13-20 na 30 startujących . W mistrzostwach drużynowych grajewscy  młodzicy dotarli do ćwierćfinałów i ostatecznie zajęli miejsce 5-8 a wystąpili w trzech drużynach MOSiR I { Chludziński i Puhacewicz } , MOSiR II { Dondera i Dembiński } oraz MOSiR III { Hautt i Janiszewski } .

Awanse do mistrzostw Polski w Krośnie i brązowe medale wywalczyli juniorzy. W turnieju eliminacyjnym do MPJ w Krośnie II miejsca awans wywalczyli : Justyna Włóczko i Mateusz Marczykowski .

Brązowe medale Mistrzostw Województwa Podlaskiego zdobyli :

- Krystian Maciorowski i Mateusz Marczykowski w mistrzostwach indywidualnych

- Krystian Maciorowski i Mateusz Marczykowski w grze deblowej

- Adrian Krasiński MOSiR z Ryszewskim J. – KTS Wysokie Maz.                                                                                                                                    - Justyna Włóczko i Krystian Maciorowski w grze mieszanej

- Adrian Krasiński MOSiR z Wysmułek Izabelą AZS Łomża

W Drużynowych Mistrzostwach Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów drużyna MOSiR Grajewo w składzie : Maciorowski Krystian , Krasiński Adrian i Mateusz Marczykowski wywalczyła miejsce na podium zdobywając kolejny medal brązowy dla Grajewa .