• 1 komentarzy
  • 9549 wyświetleń

Zawody Drużyn Pożarniczych

W dniu 25 czerwca 2014 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy klubie Hades w Grajewie rozegrane zostały IV Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w których uczestniczyło łącznie pięć 10 – osobowych drużyn z trzech gmin powiatu grajewskiego. Wszystkim drużynom towarzyszyli opiekunowie, którzy systematycznie przygotowywali zawodników do startu.

Zawody rozegrane zostały według Regulaminu Młodzieżowych Zawodów Sportowo -  Pożarniczych z 2010 roku i obejmowały dwie konkurencje: rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami. Komisję sędziowską powołał decyzją Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, a sędzią głównym zawodów wyznaczony został st. kpt. Daniel Lewczuk.

Wśród drużyn dziewczęcych I miejsce zajęły zawodniczki z MDP Boczki – Świdrowo, które uzyskały 1010,01 pkt., natomiast II miejsce zajęły zawodniczki z MDP Wierzbowo z wynikiem 979,50 pkt.

W kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – drużyny chłopców i mieszane
I miejsce zajęli zawodnicy z MDP Ruda, którzy uzyskali wynik 1032,55 pkt., II miejsce zajęła MDP Niedźwiadna z wynikiem 970,48 pkt., a na III pozycji uplasowała się MDP Radziłów z wynikiem 789,36 pkt.

Wszystkim drużynom gratulujemy udanego startu w zawodach i osiągniętych wyników, a fundatorom nagród rzeczowych i pucharów serdecznie dziękujemy.