Zatrzymany kierowca 2,7 promila

aktualizacja: 2019-05-21 20:35:07     nr wiadomości: 39267     przeczytano: 7972     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 29-latek prowadził mercedesa mając prawie 2,7 promila alkoholu w organizmie. Okazało się również, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grajewianin wkrótce usłyszy zarzuty.

Wczoraj, tuż przed godziną 23:00 w Grajewie policjanci z Wydziału Interwencyjno-Patrolowego grajewskiej komendy zauważyli podejrzanie jadącego ulicami miasta mercedesa. Sposób prowadzenia pojazdu wskazywał na to, że kierowca może być nietrzeźwy. Natychmiastowa reakcja policjantów zapobiegła dalszej jeździe 29-latka. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów od roku do 15 lat.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.