Zaprojektuj swoje Łaciate

aktualizacja: 2013-03-07 20:29:31     nr wiadomości: 19481     przeczytano: 4007     Ilość komentarzy komentarze: 2

„Twoja paczka rządzi! Zaprojektuj swoje Łaciate” – SUPER KONKURS SM MLEKPOL

4 marca ruszył konkurs na projekt kartonika mleczka Łaciate, którego organizatorem jest SM MLEKPOL w Grajewie.  Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jest on doskonałą okazją do wykazania umiejętności i ukrytych talentów naszego dziecka. Podzielony jest na dwa etapy: I projektowanie opakowań - od 4 do 22 marca, II głosowanie internautów - od 3 do 10 kwietnia.

Spośród wszystkich wykonanych prac, Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców. Nagrodami głównymi są laptopy - doskonałe narzędzie do dalszego rozwijania swoich graficznych umiejętności. Ponadto zwycięskie kartoniki mleczek Łaciatych trafią do szkół i sklepów w całej Polsce. Internauci również będą mogli głosować na swoje ulubione projekty, a wyłonieni w ten sposób zwycięscy otrzymają zestawy łaciatych gadżetów.

Przystąpienie do konkursu to okazja do ćwiczenia umiejętności graficznych i komputerowych, tak niezbędnych w dzisiejszym zinformatyzowanym świecie. To także szansa na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem i uświadomienie mu, jak ważne, a zarazem smaczne może być mleko, które powinno znaleźć się w codziennej diecie. Lista Laureatów zostanie opublikowana przez Organizatora 15 kwietnia 2013 r. na stronie www.konkurslaciate.pl, a zwycięskie kartoniki trafią do tysięcy szkół i sklepów w całej Polsce.

 Zapraszamy do zabawy!


Po więcej szczegółów zapraszamy na www.konkurslaciate.plgłosujcie
Napisał: wiktoria dodano: 2013-04-04 14:11:11

to ja łaciate
Napisał: wiktoria dodano: 2013-04-04 14:16:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.