Zadbaj o swoje zdrowie

aktualizacja: 2012-12-21 07:29:47     nr wiadomości: 18185     przeczytano: 9546     Ilość komentarzy komentarze: 13
Pakiet Medyczny - Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych!

Na co dzień mamy sprawy ważniejsze niż nasze zdrowie. Wszystko do czasu. Wtedy popularne staje się stwierdzenie "Trzeba Było". Jeżeli doceniasz wartość zdrowia to na pewno zainteresuje Cię możliwość, która zapewni Tobie, Twojej rodzinie, Twoim pracownikom niezawodny dostęp do lekarza i leczenia w najlepszych prywatnych placówkach w całej Polsce. Na korzystnych warunkach.

Nikt z nas nie planuje choroby, pomimo tego miesięcznie na szereg chorób zapada ponad 570 tysięcy Polaków. Chorujemy niespodziewanie i w najmniej odpowiednim momencie.

Każdy kiedyś był chory i zdaje sobie sprawę, jak ważne jest wtedy szybkie leczenie. Kiedy wszystko jest w normie, uważamy, że jest to coś naturalnego i zakładamy, że zawsze tak będzie. Gdy nagle z powodu złego stanu zdrowia nie możemy normalnie funkcjonować w domu, w rodzinie, w pracy, pojawia się problem. Sytuacja zmienia się o 180 stopni. Chcemy powrotu do zdrowia. Nie za tydzień, nie za miesiąc czy za rok ale dzisiaj, najpóźniej jutro.

Jakie mamy możliwości?
 Wszyscy doskonale znamy smutną codzienność publicznej służby zdrowia: rejestrację z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, długie kolejki do lekarzy i brak terminów do specjalistów. "80% Polaków uważa, że stan służby zdrowia jest zły lub bardzo zły" (źródło: www.gazeta.pl).

To dlatego coraz więcej Polaków szuka alternatywy dla państwowej służby zdrowia. Koszty dobrego, a więc prywatnego leczenia są wysokie, jednak jest sposób, aby zredukować je do minimum.

Rozwiązaniem są pakiety medyczne. Za niewielkie pieniądze ( w cenie typowego ubezpieczenia grupowego ) otrzymujemy alternatywę dla publicznej służby zdrowia. Zamiast kolejek do rejestracji, kolejek do lekarzy, oczekiwania  5 miesięcy na specjalistę, 2 lat na zabieg, roku na badania, zamiast problemów z dostępem do badań, zabiegów, problemów z dostępem do dobrych lekarzy, do dobrego sprzętu...

Zamiast tego w jednym pakiecie medycznym, z kartą pacjenta OM SIGNUM mamy możliwość umówienia się na wizytę przez telefon, do dobrej placówki medycznej, jednej z 1000 w całej Polsce, z dostępem do dobrego specjalisty, fachowego podejścia, badań, kolejnych wizyt w cenie, szybko - dzisiaj lub za kilka dni, tanio - tyle wizyt, badań, konsultacji, ile tylko potrzeba do skutecznego wyleczenia i profesjonalnie - na określoną godzinę, z potwierdzeniem wizyty sms-em.

To wszystko w pakiecie za jedną comiesięczną opłatą.

"ABONAMENT MEDYCZNY - uprawniający do leczenia w prywatnych przychodniach i szpitalach ma już 1,5mln polaków.”

Pozostaje pytanie, czy Ty, Twoja rodzina, Twoja firma już jesteście w tej grupie?


Jak wygląda oferta pakietów OM SIGNUM w praktyce?
- jest dla firm, instytucji jak i osób prywatnych,
- ceny zaczynają się już od 40zł miesięcznie za cały pakiet usług medycznych
- jest 5  pakietów do wyboru, ze zwiększającą się ilością świadczeń medycznych, w tym lekarzy specjalistów, badań, zabiegów i innych
- płaci się raz miesięcznie za wszystkie usługi pakiecie, bez limitów wizyt, badań etc.
- pakiety są w opcjach: indywidualny, partnerski, rodzinny,
- ze świadczeń w pakiecie można korzystać z każdej   z 1000 placówek medycznych w Polsce.

Zobacz: 1000Placówek Medycznych w Polsce


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie pakietów medycznych OM SIGNUM to skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 604 239 235
lub napisz: ryszard_baranowski@wp.pl


NIEZALEŻNY PARTNER OPIEKA MEDYCZNA SIGNUM RYSZARD BARANOWSKI

Z pakietami medycznymi Signum zetknelam sie ponad dwa la temu. Jestem zadowolona z calodobowego dostepu do lekarzy , nie tylko u Nas w miescie.Cena tez jest smieszna w porownaniu do jakosci swiadczonych uslug.(place 45 zl) Cieszy mnie tym bardziej ten artykul, poniewaz wczesniej nie mielismy przedstawiciela w Grajewie.
Napisał: Agnieszka dodano: 2012-09-13 08:23:05

Gratuluję świetnego artykułu. Znając obecną służbę zdrowia (państwową) jest to świetna alternatywa dla dbających o swoje zdrowie. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
Napisał: Małgorzata dodano: 2012-09-18 20:30:31

O tym jak ważne jest zdrowie przekonałem się, na własnej skórze. Gdy zachorowałem na serce dotknęła mnie brutalna rzeczywistość , bardzo długie kolejki w NFZ, wysokie koszty leczenia, byłem załamany. Dzięki znajomemu trafiłem na SIGNUM i pomyślałem, że warto sprawdzić tę ofertę. Wykupiłem srebrny abonament medyczny, z którego jestem bardzo zadowolony. Teraz leczę się u najlepszych specjalistów i nie czekam na wizyty lekarskie oraz badania. Wszystko mam w cenie mego abonamentu i to jak jest w umowie na jeden telefon. Gorąco polecam dla wszystkich.
Napisał: Robert K dodano: 2012-10-30 13:12:02

jak wykupiłeś ten pakiet , weźmy medicus to wchodzisz do lekarza bez kolejki? nie czekasz na swoją kolej, nawet z dzieckiem do rodzinnego lekarza
Napisał: milka dodano: 2012-10-30 23:22:53

Z kartą pacjenta OM SIGNUM dzwoniąc na infolinię mamy możliwość umówienia się na wizytę przez telefon na konkretną godzinę, do dobrej placówki medycznej min. do Medicusa, jednej z 1000 w całej Polsce, z dostępem do dobrego specjalisty. W woj. podlaskim jest 15 placówek, w warmińsko=mazurskim 101, tu nie ma rejonizacji, będąc np u rodziny mogę skorzystać z opieki medycznej w danym mieście Na lekarza specjalistę czekamy max. do 5 dni. W dniu wizyty przychodzi esemes przypominający . Chcę jeszcze nadmienić że wszystkie wizyty, badania są w cenie pakietu, brak jest limitu wizyt u specjalisty.
Napisał: Niezależny Partner Opieka Medyczna SIGNUM Ryszard dodano: 2012-10-31 18:47:23

Właśnie się zastanawiam nad zakupem tej opieki medycznej, bo chciałam zrobić badania, a okazało się, że limit na ten rok się wyczerpał... Nie pierwszy raz spotkała mnie taka sytuacja, ale teraz przelała się czara goryczy. Na co mam czekać? Aż będę tak chora, że nie zdołam czekać w tym NFZ-owskich kolejkach? Będąc u rodziny natknęłam się na ofertę Signum ,bardzo dobrze ze jest przedstawiciel w Grajewie. Po komentarzach widzę, że chyba się zdecyduję, wykupię pakiet dla całej rodziny. Pozdrawiam!
Napisał: Teresa W dodano: 2012-11-01 14:46:11

Witam. Korzystam z usług SIGMA! Naprawdę gorąco polecam! Nie trzeba się męczyć w kolejkach, pełen profesjonalizm!. Moja rodzina ma również wykupiony abonament i są bardzo zadowoleni!. O opiece medycznej dowiedziałem się z portalu e-grajewo. Dziękuję za ciekawy artykuł.
Napisał: Janusz dodano: 2012-11-15 12:10:58

Ja również skorzystałam z usług firmy Sigma. Wykupiłam abonament dla rodzinny po tym jak dowiedziałam się ,że na wizytę z dzieckiem u alergologa mam czekac ponad pół roku. Znając życie na jednej wizycie by się nie skończyło a każdy wie ile kosztuje leczenie prywatne. Polecam ,wszystko na jeden telefon.
Napisał: Katarzyna dodano: 2012-11-15 12:43:41

Racja Sprywatyzować Służbę Zdrowia! Dobry pomysł.
Napisał: roman dodano: 2012-12-07 17:26:54

a jacy są lekarze?
Napisał: Zainteresowana dodano: 2012-12-11 20:52:11

W zależności od wybranego pakietu, pacjenci mają bezpośredni (bez skierowania od internisty) i nielimitowany dostęp do lekarzy wybranych specjalizacji lekarskich niezbędnych do zapewnienia prawidłowej opieki medycznej. Zakres konsultacji obejmuje: wywiad, badanie przedmiotowe, skierowanie na badanie diagnostyczne w przypadku wskazań medycznych, postawienie diagnozy, leczenie, wskazania do dalszego leczenia specjalistycznego. LEKARZE PIERWSZEGO KONTAKTU - 24H internista – lekarz rodzinny – pediatra LEKARZE SPECJALIŚCI - 5 dni alergolog – anestezjolog - chirurg ogólny - chirurg naczyniowy - chirurg onkolog - dermatolog - diabetolog - endokrynolog - gastroenterolog - ginekolog - hematolog - kardiolog - laryngolog - nefrolog - neurolog - neurochirurg - okulista - onkolog - ortopeda - proktolog - pulmonolog - reumatolog - radiolog - urolog . Chcę ponadto nadmienić że wszyscy lekarze specjaliści z Grajewskiego Medicusa dostępni są dla pacjentów z POLMEDU. Klienci korzystający z Opieki Medycznej SIGNUM mają dostęp do 1000 placówek medycznych na terenie całego kraju. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba placówek medycznych, z których korzystać mogą posiadacze Karty Pacjenta OM SIGNUM zarówno w dużych, średnich jak i małych miejscowościach:  1000 najlepszych, prywatnych placówek medycznych w całej Polsce  ok. 101 placówek w woj. warmińsko-mazurskim (2 w Ełku)  15 placówek medycznych w woj. podlaskim  posiadając kartę Pacjenta OM Signum można korzystać z przysługujących świadczeń w każdej z partnerskich placówek POLMEDU. Wystarczy zadzwonić i umówić się w jednej z 1000 placówek. Ogólnopolska rezerwacja terminów wizyt i badań – Infolinia Medyczna, dostępna jest dla wszystkich Pacjentów: 24h na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku. Jeśli ma Pani pytania proszę o kontakt tel. 604 239 235.
Napisał: Niezależny Partner Opieka Medyczna SIGNUM Ryszard dodano: 2012-12-12 09:14:34

Osobiście polecam te pakiety. Sam wykupiłem rodzinny i obecnie jestem po czterech badaniach, podczas gdy wizytę u neurologa w NFZ zaplanowali mi na marzec.
Napisał: Leszek M. dodano: 2012-12-14 11:35:10

Korzystam z opieki medycznej i z dostaniem się do dobrego lekarza specjalisty nie mam problemu. Płacę abonament i nie interesują mnie dodaktowe koszty za badania, konsultacje czy kolejne wizyty. Gorąco polecam. Andrzej K
Napisał: Andrzej dodano: 2012-12-22 11:36:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.