wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 54 komentarzy
  • 9297 wyświetleń

Premier Morawiecki z krótką wizytą w Grajewie

Premier Morawiecki z krótką wizytą w Grajewie

Premier Mateusz Morawiecki rozpoczął wizytę w  naszym województwie od Kolna, gdzie o godz. 10 spotkał się z samorządowcami.

Około południa był już w Grajewie, złożył tu kwiaty przed Pomnikiem Niepodległości przy UM oraz przed tablicą upamiętniającą ofiary sowieckiego reżimu w 80. rocznicę ostatniej deportacji ludności ziemi grajewskiej na Sybir 1941-2021. Spotkał się z władzami miasta i powiatu. 
- Dla mnie niezwykle ważne jest, by tworzyć w naszych miastach miejsca spokoju, w których natura i kultura będą ze sobą współgrały, by było jak najwięcej parków, zieleni - powiedział  premier Mateusz Morawiecki w Grajewie.

Kancelaria premiera podała, że z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na inwestycję przebudowy reprezentacyjnej części rynku w Grajewie przeznaczono 4 mln zł.

- Na betonie kwiaty nie rosną i bardzo cieszę się, że w miastach tak pięknie rozwijających się, jak Grajewo mamy coraz więcej wspaniałych miejsc, w których mieszkańcy mogą spotkać się, porozmawiać, odpocząć. Takim miejscem jest Park Solidarności, w którym tu nie tak dawno byłem z panem burmistrzem i panem posłem (A. Andruszkiewiczem - PRB). Takim miejscem też będzie Plac Niepodległości i cała ta okolica, w której teraz się znajdujemy - bijące serce Grajewa - mówił szef rządu.

 

*  Premier spotka się z mieszkańcami Tykocina podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Urząd Marszałkowski i Urząd Miejski w Tykocinie. Wg planu spotkanie ma odbyć się około 19:00. Podczas pikniku będzie można m.in. spróbować regionalnych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce i gry z nagrodami. Piknik to też okazja do badań profilaktycznych - lekarze zmierzą chętnym ciśnienie i poziom cukru w organizmie. Będzie można również się zaszczepić przeciwko COVID-19

 

Komentarze (54)

Niemożliwe, informacja o wizycie premiera pojawiła się przed samą wizytą, zazwyczaj to informowano o tym dopiero po wizycie a o przyjeździe wiedzieli tylko wybrańcy.

Po co ma składać te kwiaty? Szkoda tylko pieniędzy na jego dojazdy gdziekolwiek, ale kto za to płaci? My?

A nie lepiej zaprowadzić go na dworzec kolejowy i szepnąć do ucha, że tu dziadek Prezesa Wszystkich Prezesów pracował i że tu szanowny tatuś Prezesa Wszystkich Prezesów się urodził?

darmowe atrakcje, czyli opłacone przez nas wszystkich (finansuje marszalek województwa i um tykocin)
dla promowania jakiejś opcji ...??
cos tu chyba jest nie tak :/I z czego tu się cieszyć, za nasze się buja po kraju /

Teatr dramatyczny to idealne miejsce dla Premiera.

Jak miło poczytać kolegów i koleżanko leszka millera !

"lelek" - niewielki ptak, wielkością zbliżony do jaskółki albo jerzyka, upierzenie szare podobne do ćmy. I tu pewna niekonsekwencja, ćma leci do świata a ty lelek tkwisz w ciemnościach jak niereformowalny chłop pańszczyżniany.

juKa, to było mistrzostwo świata.

juKa weź chorągiewkę tęczową będziesz światowa !

Kwiatki kupił też za nasze.

Szkoda ze do szpitala na obiad nie zajechał

Zaniedbany region przez premierów doczekał się wizyty. Cieszmy się, od czterystu lat nie było takiego postępu w rozwoju kraju. Dba z całą ekipą rządową o rozwój Polski. Przyjmijmy godnie premiera.

Do Szpitala na obiad to raczej nie po drodze, ale mógłby do grzybka przy po trasie do Białegostoku zawitać.

A co z biednymi, bezdomnymi -korzystajacymi z mops w Grajewie. PS. a moze premier jezdzi w trasy za 500+

Szczuczyn taki rozwojowy to tam powinien jechać

juKa pozamiatałaś, ale lelek tego nie skuma.

Co to za przedstawienie? Marni aktorzy, sami celebryci.

Wilku, i twoi wnukowie będą spłacać za ten rozwój. Już jednego takiego mieliśmy.

Na tej makiecie to 90 procent betonu gdzie ta zieleń. PS. juKa mistrzostwo świata ta twoja wypowiedź. Gonić darmozjadów i celebrytow.

juka twoj poziom chamstwa dosiegnal dna wy tylko osoby o innych pogladach umiecie od chlopow nierobow i patoli wyzywac kultury wiesniaro

ebaćPIS za twoje nie jezdzi komuchu

90 proc. tu piszacych takich jak baba jaga to wioskowe sloiki tata z mama gopodare sprzedali a teraz sie wymadrzaja

Czyżby przyjechał uczcić Święto Odrodzenia Polski?

Dlaczego nie pokazano Dworca Kolejowego i Autobusowego gdzie pracowal dziadek Kaczynskich Aleksander ktory jest zabytkowy ma 147 lat, a obiecal ze zabytkowe dworce beda w pierwszej kolejnosci remontowane i przywrucone polaczenia ktorych do tej pory niema, jak nie ma zakladow pracy, tylko kwiaty i place zabaw i zdjecia.

Dlaczego ten pan za afere mailowa nie podal sie do dymisji ?
Przyjechal do Grajewa sprawdzic , czy lud na kresach wschodnich , ktory zapewnia Pis-owi dojna ojczyzne nadal jest slepo wierny jedynej ,nieskazitelnej prawej i sprawiedliwej partii.

juKa- bardzo dobre, ale zapomnialas dodac ,ze w naturze lelek spenia pozyteczna role ... no i nie glosuje na PiS !

Ale z was gimbaza, drodzy komentujacy.

lelek,- ty zapewne teczowych w kieckach adorujesz !
Wszedziej ,gdzie komentujesz w swoich banialukach objawiasz wylacznie swoja gupote. Teczowe choragewki ciebie przesladuja ? Nie pytam sie jakie masz objawy po tym jak zobaczysz tecze na niebie, ale niech zgadne - dostajesz spazmow i drgawek ?

prawdziwy grajewiak, kuluralny lepszy sort sie odewal, poucza innych , a sam wyzywa !

znalazł się , który chodzi w maseczce na świeżym powietrzu

O leleku jest jeszcze taka wzmianka: "Lelek nazwa gatunkowa nawiązuje do ludowych wierzeń, według których leleki przylatywały do stad kóz i piły ich mleko z wymion. W wierzeniach słowiańskich lelek kozodój"

Pan poseł Adam może wymieni co zrobił dla tego miasteczka ?

a starosta i lokalny poseł jak zwykle na uboczu. wielbi się i hołubi zamiejscowych.

Makieta Placu Niepodległości faktycznie pełna zieleni? Po wycięciu wielu drzew naprawdę będzie zielono i przyjemnie? Faktycznie uciekamy od betonozy, czy też ja mam jakieś zwidy i omamy?

Aj, przegapiłem, miałem przygotowaną miskę ryżu /

...brawo p. Premierze, że pan w ogóle zawitał do takiej pipidówy jak Grajewo!!!!,,..To zapewne za sprawą posła Andruszkiewicza, bo Gwiazdowski to nawet na zdjęciu robi unik....a co do wizyty, to faktycznie piękne jest zieleń, parki, ławeczki i kaczuszki ale....ale wizytówką miasta a raczej grajdołu jest ...DWORZEC PKP, którego nie ma !!!!!!!......a kiedy będzie ??? oto jest pytanie , na który p. Burmistrz i nasi samorządowcy, winni odpowiedzieć...a p. Andruszkiewicz niech na przyszłość zaproponuje własnie ...wizytę na naszym zabytkowym dworcu PKP !/

Betonoza to na tej makiecie

awf poczytaj zapoznaj się a nie prowokuj Porównaj to co zrobił z poprzednikami !

Burmistrz dał radę.zrobil lepszą robotę niż jego znajoma z tubą

Szanownego Premiera i Ministra wraz ze Starostą, Wicestarostą i Burmistrzem należałoby zaprosić na obiad czy kolację do Szpitala Grajewskiego, najedliby się Panowie .... ohoho brzuchy by pękały a smaczniutko i treściwie :(

/kółko teatralne w akcji! Nic dodać nic ujać!

/ zamiast spotkac sie z mieszkancami i porozmawiac to przywiezli jakies kwiaty zrobili zdjecia kiwneli glowa i wizyta odwalona.

/ Andruszkiewicz - ten co miał niszczyć kasty rządzące śmiga w pierwszym rzędzie z Vateuszkiem. /

Czytając komentarze nie ma co się dziwić że Grajewo jest w czarnej.... /

Trzeba raz na jakiś czas się pokazać, i walki sprzedać, które ciemnota kupi ha. Ciekawe co taras obiecał? Hahha

Tyle komentarzy szyderczych. Jad z was płynie mieszkańcy

Jaki jad, jesteś oderwany od rzeczywistości?
Nie widzisz tej szopki?
Ja rozumiem, ze burmistrz musi być miły, może coś ugra, ale że jesteśmy dumni... hello - z czego przepraszam, że sami maja kabzę nabitą, jak to i wcześniej na stołakch było;
mieli zwalczać, a nepotyzm aż po prostu nie ma słów!

Na tych zdjęciach z Premierem to chyba nie grajewska młodzież? Już nawet i młodych ze sobą przywożą?

A co tam było na filmie z tą miską ryżu?

Pytał się prezesa o pozwolenie,tak długo poza domem?

Pan premier w swoim zachowaniu i wypowiedziach z dnia na dzień robi się coraz bardziej podobny do swego śp. taty. Jednak geny dają znać o sobie.

obiecał że Grajewo dostanie największy worek ryżu.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.