Szkoła Muzyczna - koncert

aktualizacja: 2019-06-09 20:17:02     nr wiadomości: 39432     przeczytano: 2393     Ilość komentarzy komentarze: 0

Doroczny Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

W dniu 6 czerwca 2019 roku w BCK odbył się doroczny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie Filia w Szczuczynie. Koncert zgromadził uczniów, rodziców oraz słuchaczy muzyki poważnej.

Na koncert złożyły się utwory m.in.:  A. Brzozowskiego – „Zabawa na łące”, J.S. Bacha – „Menuet G”, W.A. Mozarta – „Sonata C” cz. I, F. Chopina – „Polonez B”, N. Rizolia – „Kozaczok” oraz melodie z bajek W. Disneya, w których zaprezentowali się: Sandra Cimochowska, Weronika Borusiewicz, Kacper Kowalski, Weronika i Dominika Baran, Agata Chrostowska, Natalia Płochocka, Lena Galińska, Natalia Niebrzydowska, Agata Koniecko, M. Szemborowska i Jakub Kuczyński. Solistom akompaniowała  Aurelia Borak. Na zakończenie koncertu wystąpił chór pod dyrekcją Agnieszki Zadrogi, który wykonał pieśni Stanisława Moniuszki – „Kozak”, „Kum i Kuma” i „Pieśń poranna”. Absolwenci szkoły otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody na zakończenie nauki w Filii Szkoły Muzycznej w Szczuczynie.  - opisuje Andrzej Szabelski - BCK Szczuczyn.

zdjęcia: Andrzej Szabelski - BCK Szczuczyn.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.