Wydano już 40 tys. praw jazdy

aktualizacja: 2020-09-19 10:32:15     nr wiadomości: 43451     przeczytano: 3304     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 18 września w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie wyjątkowego, 40 000-ego prawa jazdy kat. B wydanego na terenie powiatu grajewskiego. Szczęśliwym odbierającym była Pani Patrycja Kuzia.

Pani Patrycja poza prawem jazdy otrzymała również z rąk Starosty Grajewskiego Pana Waldemara Remfelda, Wicestarosty Powiatu Grajewskiego Pana Tomasza Cebelińskiego i Naczelnika Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych Pani Elżbiety Szarneckiej drobne upominki w postaci gadżetów i pamiątkowego dyplomu.

W spotkaniu uczestniczyli także mł. asp. Sylwia Gosiewska i asp. Krzysztof Sutuła - przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Grajewie, którzy składając gratulacje nowemu kierowcy również wręczyli gadżety związane z bezpieczna jazdą.

Pani Patrycji życzymy kolejnych sukcesów, dużo szczęścia, poczucia, że wszystko jedzie we właściwym kierunku i szerokiej drogi.

  - http://www.starostwograjewo.pl/p   - http://www.starostwograjewo.pl/p
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.