Wycieczka WTZ

aktualizacja: 2019-10-07 18:13:13     nr wiadomości: 40395     przeczytano: 2308     Ilość komentarzy komentarze: 0

Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie

"W dniu 3 października udaliśmy się na wycieczkę do Ełku celem odwiedzenia papugarni oraz manufaktury słodyczy. Papugarnia Mazurskie Tropiki jest miejscem gdzie mogliśmy zobaczyć z bliska piękne papugi, dotknąć je, a nawet nakarmić.

Egzotyczne ptaki chętnie pozowały do zdjęć z naszymi uczestnikami. Następne miejsce – „Ciuciu Manufaktura Słodyczy” to klimatyczny lokal gdzie od wejścia można poczuć słodki zapach cukierków. Nasza grupa miała możliwość uczestniczyć w pokazie, podczas którego od początku do końca mogliśmy obejrzeć jak tworzone są lizaki. Każdy z uczestników miał możliwość wykonać własnoręcznie lizaka oraz na koniec skosztować własnego wyrobu. Cała grupa dzięki warsztatom wyrobu słodyczy przez chwilę mogła poczuć się jak to jest być cukiernikiem. Po dniu pełnym wrażeń, wszyscy z uśmiechem wróciliśmy do domów". 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.