Wojewodzin: konkurs z Okrasą

aktualizacja: 2019-05-21 19:55:18     nr wiadomości: 39270     przeczytano: 6678     Ilość komentarzy komentarze: 0

W środę, 22 maja 2019 r. odbędzie  się finał II edycji konkursu kulinarnego dla uczniów szkół gastronomicznych województwa podlaskiego pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Karola Okrasy - jednego z najbardziej znanych polskich szefów kuchni, który także jest fundatorem nagrody głównej w konkursie – stażu w ekskluzywnej restauracji.

W tej edycji wartościową nagrodą dla wszystkich finalistów będą dwudniowe warsztaty z Karolem Okrasą ufundowane przez Urząd Marszałkowski.

Zespół Szkół im. Ks. J.K.Kluka w Wojewodzinie reprezentować będą uczennice klasy II technikum: Dominika Akacka i Joanna Bagińska. Warto zwrócić uwagę, że są to uczennice dopiero drugiej klasy. Mają jednak ogromną pasję tak, jak i przygotowujący je do konkursu nauczyciele zawodu. Trzymamy kciuki i zapraszamy do oglądania transmisji na żywo (22.05.):

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo/rolnictwo_srodowisko/produkt_lokalny/juz-w-srode--final-wojewodzkiego-konkursu-gotuj-z-klasa.html


Powodzenia!

 

Na zdjęciu ubiegłoroczne zdobywczynie III miejsca w finale
- Paulina Zyskowska i Katarzyna Wróblewska

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.