Wieści z SP 1

aktualizacja: 2020-11-13 21:05:11     nr wiadomości: 43984     przeczytano: 2516     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Klasa 2 a w ramach projektu „Uniwersytet Dzieci” w roku szkolnym 2020/2021 realizuje zadanie Królowej Nauk  - „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”.  W ciągu dwóch miesięcy wychowawczyni – p. Katarzyna Tydelska - przeprowadziła pierwsze lekcje projektowe. Uczniowie - pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią - potrafili skupić się na zaproponowanych zadaniach.  Dzieci ochoczo zadawały pytania oraz z entuzjazmem podchodziły do kolejnych zagadnień.  Przed nami dalsze etapy projektu!

 

  • Z okazji „Dnia Seniora”, który obchodzony jest 14 listopada, dzieci z grupy „Biedronek” nagrały filmik w którym dziękują oraz składają najlepsze życzenia wszystkim seniorom. Przedszkolaki wykonały prezent, który wraz z nagraniem zostanie przekazany dla osób, które uczęszczają do „Klubu Seniora” w Grajewie.  - Wychowawczynie grupy „Biedronki”

 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.