Wieści z Niedźwiadnej

aktualizacja: 2020-02-16 18:31:04     nr wiadomości: 41499     przeczytano: 3426     Ilość komentarzy komentarze: 1

W jednostce  Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiadnej przeprowadzono remont garażu i pomieszczeń do niego przyległych. Na w/w zadanie  zostały pozyskane środki z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz, dzięki przychylności Burmistrza, z budżetu Gminy Szczuczyn.     

Prace remontowe obejmowały zabezpieczenie ścian przed wilgocią, uzupełnienie ubytków w tynku oraz malowanie wszystkich pomieszczeń włącznie z podłogą. Wyburzono ściankę działową,  wykonano wentylację oraz wymieniono drzwi wewnętrzne. Zmienione zostało oświetlenie na bardziej energooszczędne i zapewniające więcej światła. Garaż doposażono w nowy regał i wieszak na ubrania  z półką na hełmy. 

 Część prac  wykonali druhny i druhowie we własnym zakresie. W imieniu własnym oraz całej jednostki serdecznie dziękuję za przekazane środki  oraz pomoc w wykonaniu zadania. - informuje Naczelnik OSP w Niedźwiadnej.

 

To jaki koszt inwestycji? Ile Ministerstwo ile Gmina Szczuczyn,
Napisał: Obserwator dodano: 2020-02-17 13:53:55

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.