Wieści z Niećkowa

aktualizacja: 2019-11-13 17:09:06     nr wiadomości: 40708     przeczytano: 2438     Ilość komentarzy komentarze: 1

Jesteśmy wicemistrzami województwa!

 

12 listopada 2019 roku w Białymstoku odbyły się wojewódzkie rozgrywki Turnieju Gry Planszowej „Czas na start-up”. 

Celem Turnieju jest wykorzystanie w praktyce wiedzy i umiejętności zdobytych w czasie „Lekcji o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III” przez uczniów szkół ponadpodstawowych z 5 województw Polski Wschodniej (podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), biorących udział w Akcji.

Do współzawodnictwa w województwie podlaskim stanęło 36 czteroosobowych drużyn, reprezentujących 20 szkół województwa podlaskiego. Rozegrano dwie rundy w których zmierzyły się pary drużynowe różnych szkół. Szkołę reprezentowali uczniowie podzieleni na dwie drużyny: Bartłomiej Chmielewski, Karolina Jabłońska, Dawid Konopka, Bartosz Truszkowski, Beata Zarzecka, Agata Modzelewska, Julia Skrodzka, Julia Trzonkowska, Michał Sobolewski, Martyna Dylewska.

Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Bartłomiej Chmielewski, Karolina Jabłońska, Dawid Konopka, Bartosz Truszkowski zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się 6 grudnia w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunowie: Bożena Sokołowska i Marlena Chylińska-Zalewska

 

Brawo Niećkowo - moja szkoła - pozdrawiam
Napisał: absolwent dodano: 2019-11-13 20:51:17

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.