Wieści z KP PSP

aktualizacja: 2018-04-03 16:03:05     nr wiadomości: 34808     przeczytano: 3781     Ilość komentarzy komentarze: 0

3 kwietnia br. około godz. 7.40 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał informację o zadymieniu w budynku Urzędu Skarbowego w Grajewie.  Służby zaalarmował pracownik ochrony. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń. W momencie przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej na miejsce, pracownicy znajdowali się na zewnątrz budynku.

- Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w wyniku awarii osprzętu pieca centralnego ogrzewania zasilanego olejem opałowym – informuje nas st. kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie.

Działania strażaków polegały na wyłączeniu z użytkowania pieca centralnego ogrzewania i przeprowadzeniu wentylacji nadciśnieniowej przy użyciu specjalnego wentylatora. Po zakończeniu oddymiania dokonano pomiaru stężenia substancji niebezpiecznych. Na szczęście urządzenie nie wykazało odchyleń od normy.

Pracownicy mogli bezpiecznie wrócić do swoich obowiązków.

e-Grajewo.pl

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.