VI Turniej Tenisa Stołowego

aktualizacja: 2019-05-17 14:13:10     nr wiadomości: 39236     przeczytano: 2045     Ilość komentarzy komentarze: 0

W minioną środę (15 maja) w Łomży odbyły się VI Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych zorganizowany w sali gimnastycznej Akademickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy PWSIiP w Łomży. Turniej z roku na rok cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem popularyzując Tenis Stołowy wśród osób niepełnosprawnych. W tych silnie obsadzonych zawodach wzięło udział 10 zespołów z różnych placówek. Nasz region reprezentowali uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie i w Szczuczynie. Reprezentanci WTZ w Grajewie i w Szczuczynie zajęli następujące miejsca:

  • III miejsce Wojciech Dubowski

  • IV miejsce Natalia Kamińska

  • V miejsce Tomasz Sielawa

Zawody po raz kolejny odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym Zawodnicy podobnie jak w poprzednich latach zostali podzieleni na 6 kategorii ze względu na rodzaj, stopień niepełnosprawności oraz rok urodzenia. Mecze były rozgrywane do 2 wygranych a w finale do 3. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Na koniec zawodów nastąpiła ceremonia uhonorowania zwycięzców pucharami, dyplomami i upominkami ufundowanymi przez sponsorów imprezy.

Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża – dr Mariusz Chrzanowski  oraz Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży – dr hab. Dariusz Surowik.

Organizatorami turnieju byli: WTZ Z.S. „BONA” Sp. z o.o. w Łomży, UKS Liceum Sportowe Łomża, Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży, Stowarzyszenie „DLATEGO WARTO”, KU AZS PWSIiP Łomża.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.