VII Piknik Sołecki

aktualizacja: 2019-08-08 16:30:21     nr wiadomości: 39899     przeczytano: 7004     Ilość komentarzy komentarze: 0

Piknik Sołecki od ośmiu lat gości w naszej społeczności. Jest to jedno z wydarzeń, które od pierwszej edycji niezmiernie miło i przyjaźnie zostało przyjęte wśród mieszkańców Gminy Szczuczyn. W tym roku wydarzenie przybrało międzynarodowy charakter, gościliśmy drużyny ze Szczuczyna na Białorusi, Kowla z Ukrainy oraz Werony z Włoch. Kolejną niespodzianką dla uczestników była również zmiana lokalizacji Pikniku. Teren przy Targowicy Miejskiej w Szczuczynie okazał się idealnym miejscem do zmagań sportowych i integracji sąsiedzkiej.

 

    Punktacja po 7 konkurencjach pozwoliła na wyłonienie zwycięskiej trójki oraz pozostałych miejsc:

I miejsce: Rolnicy Szczuczyn – pierwszy raz na Pikniku Sołeckim i od razu wygrana!

II miejsce: Bzury

III Miejsce: Dołęgi – tutaj punktacja nie była klarowna, walkę o podium należało rozstrzygnąć poprzez dodatkową konkurencję: przeciąganie liny. Dołęgi zwyciężyły nad Brzeźnem, które ostatecznie zajęło IV miejsce.

V miejsce: Bęćkowo i Niedźwiadna

VI miejsce: Rakowo

VII miejsce: Kurki

VIII miejsce: Chojnowo

IX miejsce: Świdry – Awissa

X miejsce: Szczuczyn BY

XI miejsce: Jambrzyki i Kowel UA

XII miejsce: Bank Spółdzielczy

XIII miejsce: Danowo/Lipnik

XIV miejsce: Urząd Miejski

XV miejsce: Archiva Group

    Zwycięska drużyna Rolników ze Szczuczyna, postanowiła przekazać swój czek (2000 zł) na działalność OSP Szczuczyn. Podobnie postąpił Bank Spółdzielczy oraz drużyna Szczuczyna z Białorusi, którzy swoją wygraną (łącznie 600 zł) wręczyli IX Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej ze Szczuczyna. Postawa tych drużyn pokazuje, że Piknik Sołecki to przede wszystkim dobra zabawa, a nie tylko rywalizacja.

    http://www.um.szczuczyn.pl

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.