Uwaga na oszustów!

aktualizacja: 2020-11-30 11:23:26     nr wiadomości: 44129     przeczytano: 2363     Ilość komentarzy komentarze: 0

Na terenie gminy Szczuczyn pojawili się przedstawiciele firmy oferujący zestawy fotowoltaiki, powołujący się na współpracę z Urzędem Miejskim. Zdarzało się również, iż przekazywano podczas tych kontaktów informacje o rzekomym niepowodzeniu  działań Urzędu, zmierzających do pozyskania dotacji na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych. Osoby te wprowadzają Państwa w błąd!


Ich celem jest ewidentne oszustwo i chęć naciągnięcia na przestarzałe zestawy w dodatku za bardzo wysoką cenę! Urząd Miejski w Szczuczynie nie współpracuje z żadną firmą tego typu, nie wysyła pośredników do Państwa domów. Nie prowadzi również tego typu działań z wykorzystaniem połączeń telefonicznych.

Złożony przez nas wniosek, wciąż znajduje się na etapie oceny przez ekspertów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Oferowane przez wymienione firmy "mityczne" dotacje i zniżki cen są fikcją. Każdy, kto obecnie oferuje panele poniżej 350 wat oraz w cenie wyższej niż średnio 4 tysiące za 1 kW naraża Państwa na wydatek nieadekwatny do otrzymanego sprzętu.

Oczywiście podjęcie ewentualnej współpracy z tego typu firmami pozostaje w Państwa decyzji, ale ani Burmistrz, ani kierowany przez niego Urząd Miejski nie ma z tego typu działalnością nic wspólnego.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.