Urządzamy kuchnię z marką Electrolux

aktualizacja: 2020-04-25 15:08:35     nr wiadomości: 42274     przeczytano: 2394     Ilość komentarzy komentarze: 0

Projektowanie, a następnie urządzanie swojej kuchni to niezwykle istotny moment w życiu wielu osób. Kuchnia to w końcu „strategiczne” miejsce praktycznie każdego domu czy mieszkania ‒ tutaj przygotowujemy posiłki, często spędzamy czas z rodziną czy znajomymi, a także prowadzimy wieczorne rozmowy przy lampce wina. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby kuchnia była funkcjonalna, ale równocześnie urządzona z klasą i smakiem. Jeśli znajdujesz się przed takim trudnym wyborem, możesz liczyć na pomoc marki Electrolux. W swojej ofercie posiada funkcjonalne urządzenia, których pomoc w Twojej kuchni okaże się nieoceniona. Sprawdź sam, na jakie sprzęty zwrócić uwagę w trakcie zakupów!

 Zmywarka QuickSelect ‒ niezawodny asystent w Twojej kuchni
Posiadasz w domu zmywarkę, jednak za każdym razem używasz tego samego programu zmywania? Nie jesteś jedyny. Wiele osób posiadających zmywarki narzeka na zbyt dużą ilość niezrozumiałych dla nich funkcji, w jakie wyposażone jest ich urządzenie. Dlatego też nie wiedząc, jaki program wybrać, korzystają ciągle z tej samej opcji, niezależnie od rodzaju czy ilości zmywanych naczyń. Inne osoby, stosując metodę prób i błędów starają się na własną rękę odgadnąć, jaki program zmywania będzie dla nich optymalny. Skutki mogą jednak okazać się opłakane ‒ popękane kieliszki, zarysowane albo co gorsza matowe szkło w naczyniach.
Funkcjonalna zmywarka QuickSelect od szwedzkiej marki Electrolux sprawi, że żadna z powyższych sytuacji nigdy nie będzie mieć miejsca. QuickSelect to nowoczesność,funkcjonalność oraz intuicyjność w jednym urządzeniu! Wszystko, co Ty musisz zrobić przed rozpoczęciem zmywania to wybrać czas, jaki chcesz na nie przeznaczyć oraz ewentualne dodatkowe opcje. Zmywarka zajmie się resztą, a Ty będziesz mieć pewność, że Twoje naczynia będą idealnie czyste i suche.

 Program Machine Care
Intuicyjna zmywarka QuickSelect od Electrolux to sprzęt, który potrafi sam zadbać o siebie! Jak to możliwe? Wszystkie modele zostały wyposażone w specjalny program Machine Care, który zapewnia najbardziej efektywną pracę urządzenia za każdym razem. Na czym polega jego działanie? To niezwykle proste. Zanim go uruchomisz, powinieneś upewnić się czy wnętrze zmywarki jest całkowicie puste i nie znajdują się w nim pojedyncze sztućce, czy szklanki. Następnie dodaj specjalnego preparatu odkamieniającego przeznaczonego do zmywarek i postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu. Program Machine Care dokładnie usunie tłuszcz i kamień z wnętrza Twojej zmywarki. Dzięki temu możesz być pewien, że QuickSelect zapewni najlepsze efekty zmywania za każdym razem.

 Okap kominowy ‒ funkcjonalne dopełnienie Twojej kuchni
Każdy z nas wie, jak niezbędnym sprzętem w kuchni jest okap. Przede wszystkim usuwa opary oraz niechciane zapachy, które gromadzą się tam w trakcie gotowania. Szwedzka marka Electrolux posiada w swoim asortymencie okapy kominowe, które nie tylko idealnie dopełnią wnętrze Twojej kuchni, ale okażą się nieocenioną pomocą w trakcie codziennego przygotowywania posiłków.

 Hob2Hood® ‒ technologia stworzona z myślą o Tobie
Okapy kominowe Electrolux zostały wyposażone w specjalną technologię Hob2Hood®. To rozwiązanie wprost idealne dla osób żyjących w biegu i ceniących sobie multitasking. Hob2Hood® w bezprzewodowy sposób łączy płytę grzejną z okapem, umożliwiając tym samym automatyczne pochłanianie powietrza. Działa zupełnie jak Twój niewidzialny, prywatny asystent gotowania ‒okap włącza się automatycznie po uruchomieniu płyty, a jego prędkość mocy dostosowuje się do mocy płyty grzewczej. Jakakolwiek zmiana temperatury będzie skutkować automatycznym dostosowaniem siły wyciągu.
Dzięki funkcji Hob2Hood® już nigdy nie zapomnisz o uruchomieniu okapu i będziesz mógł skupić się na swoich pozostałych kuchennych obowiązkach oraz przyrządzaniu wyśmienitych potraw, które z pewnością pokochają Twoi goście. Dzięki wydajnemu silnikowi oraz jego dużej prędkości w Twojej kuchni zawsze będzie panować miła oraz przyjemna atmosfera, a powietrze zawsze będzie czyste i świeże.

 Piekarnik – król Twojej kuchni!
Żadna nowoczesna kuchnia nie może obejść się bez dobrego i funkcjonalnego piekarnika. To właśnie piekarnik odpowiada za najbardziej wyszukane dania czy aromatyczne wypieki. Piekarniki szwedzkiej marki Electrolux odpowiadają zarówno na potrzeby laków, jak i wymagania domowych szefów kuchni. Co więcej, z ich innowacyjnymi rozwiązaniami, każdy takim szefem swojej kuchni może zostać w łatwy sposób!
Kto nie lubi domowych wypieków, których zapach roznosi się po całym domu? Domowej roboty chleb pachnie niesamowcie. Dobrze więc, gdy nie tylko pachnie, ale także wygląda i smakuje wyśmienicie. Dzięki piekarnikom parowym szwedzkiej marki Electrolux, możesz mieć pewność, że Twój chleb będzie zawsze idealnie wypieczony, a słodkie wypieki idealnie wyrośnięte i wilgotne w środku! Wszystko to dzięki parze dodawanej na początku pieczenia. Pozwala ona na pieczenie w niższej temperaturze, zachowując przy tym wilgotność oraz wartości odżywcze.
Dzięki parze nie tylko wypieki będą doskonałe. Użycie pary pozwala także na równomierne pieczenie mięs, ryb czy lasagne.

Piekarniki parowe Electrolux zostały stworzone z myślą o miłośnikach dobrego jedzenia. I tak: 

  • piekarniki SteamBake to rozwiązanie dedykowane miłośnikom domowych wypieków i aromatycznego, domowego chleba;
  • piekarniki SteamCrisp® idealnie sprawdzą się także do pieczenia soczystych mięs z chrupiącą skórką czy przygotowywania zapiekanek;
  • piekarniki SteamBoost dodatkowo posiadają funkcję gotowania na parze;
  • piekarniki SeamPro stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających, domowych kucharzach. Poza idealnymi wypiekami, aromatycznymi mięsami oraz możliwości gotowania na parze, pozwalają one na gotowanie metodą SousVide. Dzięki temu w swojej kuchni stworzysz dania godne najlepszych restauracji!

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.