ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ PODCZAS ZAJĘĆ W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY ul. MICKIEWICZA 3
I grupa 8-13 lat poniedziałek, środa, piątek 17.00-18.10
II grupa powyżej 14 lat poniedziałek, środa, piątek 18.30-20.00

Kyokushin karate w Grajewie rozpoczęło swą działalność w 1991 roku. Inicjatorem i założycielem był obecny instruktor Radosław Mazurek.

W programie nauka kihon, ido geiko, kata, bunkai, sabaki, renraku, kumite, według programu japońskiego.Zawodnicy systematycznie zdobywają puchary i nagrody na zawodach okręgowych, między wojewódzkich i mistrzostwach Polski. Wyjeżdżają na zgrupowania kadry wojewódzkie oraz liczne obozy szkoleniowo – wypoczynkowe. W ubiegłym roku zawodnicy GKKK zdobyli 23 puchary.

W dniu 18 października b.r. w Koszalinie odbył się V Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych, w którym brało udział 220 zawodników z 56 ośrodków.
Po Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w maju br. w Legnicy Puchar Polski jest drugą w kolejności imprezą tego typu w kraju.  Jako reprezentacja Grajewa karate Kyokushin startowały 4 osoby . Adam Więcławski i Marlena Pisanko przegrali w ćwierćfinałach, jednak walczyli o brązowy medal. W kategorii Młodzik do –55 kg Bartłomiej Mazurek zajął 3 miejsce. W kategorii Juniorki Młodsze do –55 kg 1 miejsce zajęła Izabela Drzazgowska- uczennica LO w Grajewie.

Z województwa podlaskiego startowało 25 zawodników z 4 klubów ( Suwałki, Łomża, Augustów, Grajewo), łącznie zdobyto 17 pucharów, co uczyniło woj. podlaskie najlepszym w kraju.