• 9387 wyświetleń

Tenis: medale w drużynówkach

Medale w drużynówkach

Srebrne medale juniorzy i brązowe medale kadeci wywalczyli tenisiści stołowi grajewskiego MOSiR w rozegranych Mistrzostwach Drużynowych woj. PODLASKIEGO w Wysokiem Mazowieckiem. W kategorii kadetów w turnieju wystąpiły dwie grajewskie drużyny: MOSiR I w składzie: Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz oraz MOSiR II w składzie: Patryk Dondera , Szymon Staniszewski i Daniel Hautt. Kadeci drużyny MOSiR II wywalczyli brązowe medale a ich koledzy z pierwszej drużyny miejsce V .

Drużyna juniorów MOSiR w składzie: Krystian Maciorowski, Adrian Krasiński i Mateusz Marczykowski wywalczyła miejsce II i tytuł wicemistrzów województwa za sezon 2018/2019. W finale po wyrównanej grze, stojącej na wysokim poziomie musiała uznać wyższość białostockich Dojlid.