Rekolekcje w Seminarium

aktualizacja: 2020-01-15 13:37:04     nr wiadomości: 41250     przeczytano: 1288     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży, jak co roku, w czasie ferii zimowych, organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 16 roku życia). Celem spotkań jest pogłębienie relacji z Bogiem oraz pomoc w rozpoznawaniu życiowego powołania. 

- Codziennie zadajesz sobie wiele pytań. Nad niektórymi długo się zastanawiasz. Szczególnie ważne są pytania dotyczące istoty Twojego życia: Kim jesteś? Kim dla Ciebie jest Bóg? Co będziesz robił w przyszłości?… Znalezienie natychmiastowej odpowiedzi nie jest łatwe… Bóg, który kocha nas ponad wszystko pragnie, abyśmy odkrywając Go w swoim życiu mieli odwagę zaufać Mu, iść za Nim i w swoim życiu wiernie wypełnić wszystko to, do czego nas powołuje. Pomocą w uzyskaniu odpowiedzi na pytania, które najczęściej sobie stawiamy, w odnowieniu i pogłębieniu więzi z Bogiem, mogą być dla Ciebie rekolekcje organizowane w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży - przekazuje w komunikacie ks. Michał Cherubin. 

Rekolekcje odbędą się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży w dniach 31.01.2020 r. (piątek - zjazd do godz. 17.00) – 2.02.2020 r. (niedziela - zakończenie rekolekcji ok. godz. 14.00). Przyjeżdżając na rekolekcje należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór i rzeczy osobiste.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w gmachu naszego Seminarium w dniach 31.01.2020 r. (piątek - zjazd do godz. 17.00) – 2.02.2020 r. (niedziela - zakończenie rekolekcji ok. godz. 14.00).

Młodzież, pragnąca przeżyć proponowaną formę rekolekcji, winna dokonać zgłoszenia (indywidualnie, bądź przez duszpasterza czy katechetę) najpóźniej do 30.01.2020 r. np. na e-mail: ch_michael@wp.pl lub filipowicz.ad@gmail.com.

Koszt uczestnictwa w rekolekcjach wynosi 50 zł (przy trudnościach finansowych koszty pokryje Seminarium).

 
  - fot. Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.