Przyjmij na staż, my zapłacimy!

aktualizacja: 2012-04-17 16:26:03     nr wiadomości: 17092     przeczytano: 7389     Ilość komentarzy komentarze: 0

Staże  w całości finansowane są przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku ze środków projektu współfinansowanego  przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z realizacją projektu "Wiek i wiedza – kompleksowe wsparcie prowadzące do zatrudnienia osób po 50 roku życia”  Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Grajewie poszukuje firm zainteresowanych przyjęciem na staż osób, które w ramach uczestnictwa w projekcie ukończyły szkolenia zawodowe m.in.:
 Obsługa wózków jezdniowych
 Palacz kotłów wodnych i parowych
 Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne do 1 kV
 Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej
 Profesjonalne sprzątanie i utrzymanie czystości
 Opiekun osób starszych i dzieci
 Technolog robót wykończeniowych w budownictwie


Nasi  Beneficjenci to osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo po 50 roku życia, m.in. z orzeczonym stopniem niepełnosprawności i zamieszkujące tereny wiejskie.

Warunkiem przyjęcia jest zatrudnienie osoby odbywającej staż zaraz po jego ukończeniu na co najmniej 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło).
Pracodawców zainteresowanych współpracą zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Grajewie przy ul. Kolejowej 6B, bądź kontakt pod numerem telefonu: 86 272-64-27
lub grajewo@zdz.bialystok.pl


Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.