Pożyczka przez internet - na jakie parametry zwrócić uwagę?

aktualizacja: 2020-07-14 16:53:36     nr wiadomości: 42889     przeczytano: 1240     Ilość komentarzy komentarze: 0

Chcesz wnioskować o pożyczkę online, ale nie wiesz, jak wybrać najlepszą ofertę? O nic się nie martw! Podpowiemy Ci, na jakie parametry należy zwrócić uwagę, by nie przepłacić! Sprawdź, jak wnioskować o tanią pożyczkę przez internet!

Pożyczki internetowe są coraz bardziej popularne. Przemawia za nimi wiele plusów – minimum formalności, szybka decyzja pożyczkowa i błyskawiczna wypłata środków. Cały proces wnioskowania odbywa się 100% online, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazd do placówki. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, jak złożyć wniosek o pożyczkę online i jak wybrać najlepszą ofertę!


Koszty pożyczki online – co należy wziąć pod lupę?

Pożyczki różnią się między sobą głównie kosztami. Dlatego warto wcześniej porównać oferty wielu firm pożyczkowych, by po prostu nie przepłacić. Z pomocą przychodzi ranking pożyczek ratalnych, w którym znajdziesz sprawdzone oferty pożyczkowe. Na jakie koszty należy zwrócić uwagę?

Oprocentowanie pożyczki – jest podawane w skali roku, a maksymalna wartość jest określona przez stopy Narodowego Banku Polskiego. Na rynku znajdziesz pożyczki z zerowym oprocentowaniem, dlatego warto dobrze się rozejrzeć.

Prowizja za udzielenie – to najwyższy koszt związany z pożyczką. Firmy pożyczkowe określają kwotę, która zostanie doliczona do comiesięcznych rat – im będzie wyższa, tym Twoje raty będą wyższe. Sprawdź więc, czy wysokość prowizji nie jest zbyt wygórowana i dasz radę ją spłacić.

Koszty dodatkowe – należą do nich m.in. opłaty związane z rozpatrzeniem wniosku, prowizją operacyjną, obsługą pożyczki, zaakceptowaniem wniosku czy weryfikacją danych osobowych. Zweryfikuj, jak to wygląda w firmie pożyczkowej, na której pożyczkę się zdecydowałeś.

Koszt całkowity pożyczki – ta wartość określa, ile Twoja pożyczka będzie kosztować. Koszt całkowity zawiera wszystkie opłaty związane z zaciągnięciem, obsługą i spłatą zobowiązania, więc jest to kluczowy parametr, na który powinieneś zwrócić uwagę.

Firma pożyczkowa – jak wybrać sprawdzonego pożyczkodawcę?

Nie decyduj się na firmę pożyczkową, o której nigdy wcześniej nie słyszałeś, w internecie nie ma na jej temat żadnych opinii, a jej strona internetowa wygląda dziwnie i podejrzanie. Postaw na sprawdzone i rzetelne instytucje, które udzielają finansowania tysiącom klientów! Takich pożyczkodawców znajdziesz w serwisie Udzielamy.pl, dzięki czemu możesz być pewny, że złożony wniosek trafi w odpowiednie ręce, a Ty będziesz się mógł cieszyć wypłatą dodatkowych środków. 

Wymagania firmy pożyczkowej – kto może dostać pożyczkę?

Warto jeszcze wspomnieć o tym, kto może się ubiegać o pożyczkę internetową. By złożyć wniosek, musisz mieć ukończone 18 lat, choć duża część firm akceptuje klientów od 21 roku życia. Kolejną kwestią jest posiadanie ważnych dokumentów – wystarczy dowód osobisty oraz – w przypadku wnioskowania o wysoką kwotę – zaświadczenie o dochodach. Poza tym jesteś zobowiązany mieć aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz konto osobiste w dowolnym banku działającym w Polsce.

To wszystko! Możesz śmiało złożyć wniosek, korzystając z dobrej porównywarki pożyczek lub rankingu pożyczek online. Środki możesz otrzymać na swój rachunek nawet w kilka minut od zaakceptowania wniosku.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.