Policjanci zdobyli medale

Policjanci z Ełku zdobyli dwa brązowe medale w wyciskaniu

W Szczytnie na Otwartych Mistrzostwach Policji w Wyciskaniu Sztangi Leżąc ełccy policjanci zajęli dwa indywidualne III miejsca i V drużynowo. W zawodach łącznie wystartowało 75 zawodników reprezentujących różne służby mundurowe.

W miniony weekend w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Policji w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach wzięło udział 75 uczestników reprezentujących Policję, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną, Wojsko Polskie, Straż Miejską i Służbę Więzienną. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Na podium stanęło dwóch policjantów z Ełku. W kategorii 100 kilogramów z wynikiem 190 kilogramów III miejsce zajął sierż. Marcin Waluk. Również brązowy medal zdobył st. sierż. Adam Bogdziewicz w kategorii 125 kilogramów z wynikiem 202,5 kilograma.

Nasz zespół zajął także V miejsce w klasyfikacji drużynowej w składzie: sierż. sztab. Grzegorz Skubich, sierż. Marcin Waluk, st. sierż. Adam Bogdziewicz, asp. sztab. Mariusz Stanisławajtys i st. asp. Sylwester Konwerski.