Pijany ukradł auto, miał kolizję

aktualizacja: 2019-11-06 10:42:04     nr wiadomości: 40646     przeczytano: 5471     Ilość komentarzy komentarze: 1

1 listopada br. monieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który najpierw ukradł volkswagena, a następnie spowodował kolizję drogową. 20-latek prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Dodatkowo, wstępne badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątek przed godziną 17 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zblutowo. Na miejscu mundurowi ustalili, że kierowca volkswagena uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Po zdarzeniu mężczyzna zobowiązał się do naprawy ogrodzenia, jednak słowa nie dotrzymał i odjechał w kierunku Moniek.

Policjanci szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Moniek, dobrze znany funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem. Dodatkowo ustalono, że pojazd którym poruszał się mężczyzna został skradziony, a kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych już po kilku godzinach na terenie Moniek. W chwili zatrzymania 20-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, trafił do policyjnego aresztu – informuje moniecka policja.

Teraz losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 

jemu najbardziej potrzeba dobrego pałowania po grzbiecie
Napisał: miras dodano: 2019-11-07 07:50:39

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.