Pamiętaj o wcześniejszym zamówieniu kontenera na odpady

aktualizacja: 2019-06-13 10:46:53     nr wiadomości: 39476     przeczytano: 2245     Ilość komentarzy komentarze: 0

Polacy wciąż poświęcają wolny czas na urlopie na wykonywanie prac remontowych w domach i mieszkaniach. Malowanie ścian i gipsowanie budynków, odnawianie dziecięcych pokojów, czy też kapitalny remont kuchni, najłatwiej jest wykonać w ciepłe, letnie dni. Malowane powierzchnie, kleje i preparaty gruntujące szybko wysychają, a aura sprzyja całodziennemu wietrzeniu pomieszczeń. Jeśli i Ty planujesz remont w czasie wakacji, pamiętaj o wcześniejszym zamówieniu kontenera na odpady.

W wakacje trudniej o kontener na odpady

 Ze względu na liczne remonty mieszkań i domów, latem trudniej jest o wypożyczyć kontener na śmieci na ostatnią chwilę. Dotyczy to głównie popularnych kontenerów o pojemności 5-7 m3, które są najczęściej wybierane przez osoby prywatne. Zwykle na https://www.ecoexpress24.pl/ na kontener tej wielkości czeka się 24 godziny, natomiast we wakacje czas oczekiwania na podstawienie pojemnika może przekroczyć 48-72 godziny. Aby uniknąć problemów z koniecznością składowania odpadów przez kilka dni na posesji lub w mieszkaniu, powinno się zamówić kontener na gruz lub odpady poremontowe zmieszane przynajmniej na kilka dni przed rozpoczęciem prac.

Kontener na śmieci szybko zamówi się przez platformę ecoexpress24.pl - wystarczy podać lokalizację i rodzaj odpadów, jakie chce się wyrzucić, a otrzyma się oferty wynajmu kontenerów w danej okolicy. Firma obsługuje kilkadziesiąt lokalizacji w całym kraju, dostarczając kontenery na gruz czysty i zmieszany, worki big-bag, kontenery na odpady poremontowe i gabaryty, a także odbierając od klientów odpady niebezpieczne (np. azbest i papę)

Wypożyczenie kontenera - to się opłaca! 

Wynajem kontenera na remont kosztuje około 300-400 złotych w zależności od lokalizacji, wielkości pojemnika, a także rodzaju odpadów, jakie mają być odebrane. Jest to koszt znaczenie niższy niż w przypadku usuwania śmieci na własną rękę. Ponadto zamawiając kontener, wspiera się walkę z zaśmiecaniem lasów i tworzeniem nielegalnych wysypisk śmieci. Dzięki temu wypożyczanie pojemników na odpady opłaca się nie tylko pod względem finansowym.

 Płatność za wynajęcie kontenera na odpady poremontowe odbywa się przez wygodny i bezpieczny system płatności online, PayU. Takie rozwiązanie przyśpiesza księgowanie wpłaty od klienta na koncie firmy, a także umożliwia szybsze podstawianie pojemnika. Dodatkowo pobieranie płatności z góry sprawia, że klient może być nieobecny podczas odbioru zapełnionego kontenera z jego posesji - wystarczy, że zostawi otwartą bramę wjazdową dla kierowcy ecoexpress24.pl.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.