czwartek, 28 marca 2024

Oferty i promocje

Oferta pracy: informatyk

SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko

Informatyk – Administrator

Miejsce pracy: Grajewo, powiat grajewski i ełcki

Opis stanowiska:

- instalacja i konfiguracja urządzeń komputerowych i sieciowych,

- instalacja i konfiguracja aplikacji w środowisku Windows,

- rozwiązywanie problemów użytkowych i technicznych w sieciach SPOŁEM,

- administracja serwerami i systemami pocztowymi

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- ukończone studia informatyczne,

- 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w konfigurowaniu Windows 7/10 i aplikacji biurowych,

- umiejętność administracji serwerami Windows,

- podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,

- dobrze widziane certyfikaty Microsoft,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność w pracy i w rozwoju swoich umiejętności,

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełnym etacie, na podstawie umowy o pracę,

- możliwość doskonalenia zawodowego dzięki systemowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV i listu motywacyjnego na adres SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o., 19-200 Grajewo, ul. Piłsudskiego 13 lub e-mailowo pssgrajkadry@wp.pl , tel. (86 272 31 40)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SPOŁEM PSS w Grajewie Sp z o.o. z siedzibą w Grajewie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.