Oceń połączenia kolejowe

aktualizacja: 2018-02-13 11:46:08     nr wiadomości: 34324     przeczytano: 2914     Ilość komentarzy komentarze: 5

Możesz ocenić dotychczasowe regionalne połączenia kolejowe i zaproponować nowe. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego rozpoczął kolejną już edycję konsultacji społecznych dotyczących rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 9 grudnia 2018 r. Podróżni uwagi i sugestie mogą zgłaszać do 23 lutego br. Pamiętajmy, by za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy pociągów regionalnych.


Wnioski z propozycjami należy przesłać na specjalnym formularzu na adres e-mail: dit.sekretariat@wrotapodlasia.pl
W tytule wiadomości wpisujemy "Konsultacje społeczne RJP 2018/2019"

Wnioski niepełne, anonimowe lub z nieprawdziwymi danymi, ogólnikowe i niewnoszące konkretnego postulatu, dotyczące połączeń międzynarodowych i dalekobieżnych (np. pociąg relacji Białystok – Warszawa, Hajnówka – Warszawa), z uwagami dotyczącymi stanu taboru i prędkości kursowania pociągów, zawierające uwagi o stanie linii kolejowych, dworców i przystanków nie będą rozpatrywane.

O przyszłym kształcie kolejowej oferty przewozowej zadecyduje m.in. ilość środków finansowych w dyspozycji województwa, dostępność infrastruktury, jej stan i możliwości zapewnienia oferty odpowiedniej do zapotrzebowania i oczekiwań podróżnych.


Uważasz, że rozkład jazdy jest niedogodny?
Teraz możesz wyrazić swoje zdanie i zaproponować korzystne rozwiązania.
Wypełnij przygotowaną ankietę. Nie zwlekaj!


pobierz ankietę:
Formularz  .pdf   (439,36 KB)
 
 

Od lat- od czasow jak kato-solidarnosc "zabila " socjalizm- wszedzie panuje dziadostwo- o czym tun pisac lepiej i tak nie bedzie- jest kapitalizm !
Napisał: Baba dodano: 2018-02-13 13:23:47

Urzad Marszalkowski robi ludzi w BALONA co to za glupie konsultacje tylko na papierze. Czy Urzad nie wie ze ludzie w rejonie nie moga dojezdzac do pracy z Grajewa do Elku, Bialostoku i z powrotem. Czy Urzad nie widzi w jakim stanie jest zabytkowy dworzec kolejowy ktury ma 145 lat. Wystarczy remont dworca ulokowac w nim PKS usprawnic polaczenia kolejowe zeby mieszkancy mogli dojechac do pracy,lekarzy specjalistow, oraz szkol ponadlcealnych. Zamiast jechac samochodem i truc powietrze { SMOG ], a nie wszyscy maja samochody.Jak maja dojechac starcy i chorzy ????
Napisał: gorszy szort dodano: 2018-02-14 01:18:01

Masz racje baba bardzo cie. popieram poniewaz kler chce jak najwiecej prostych niewyksztalconych ludzi bo takich postraszy pieklem i diablem i juz sypia groszem.
Napisał: judasz dodano: 2018-02-14 11:08:40

tylko szlachta jezdzi pociagami normalni ludzie jezdza autami
Napisał: mysza dodano: 2018-02-14 18:30:02

mysza- polna myszka siedzi sobie i zabkami serek skrobie... myszonok szepczet mysz, ty wsio szrszysz nie spisz.... mysza - szkoda komentowac twoj glupawy wpis !
Napisał: Choop dodano: 2018-02-14 23:02:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.