Nowość Mlekpolu

aktualizacja: 2019-04-30 21:11:12     nr wiadomości: 39111     przeczytano: 3528     Ilość komentarzy komentarze: 0

MILKO FUN. Nowość Mlekpolu na długi majowy weekend.                                        

 

Wiosenna nowość od Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie - trzy oryginalne kompozycje owocowe w linii MILKO Fun.

 

Dlaczego nowa linia jogurtów pitnych MILKO jest FUN? Bo łączy znane i pyszne polskie owoce z tropikalnym orzeźwieniem melona, granatu i kiwi. Jogurty MILKO FUN to nie tylko oryginalny smak, ale przede wszystkim korzystne dla organizmu składniki, takie jak witaminy i antyoksydanty. MILKO FUN nie zawiera barwników, konserwantów czy syropu glukozowo-fruktozowego. Bazą jogurtu jest naturalne mleko, z najczystszych polskich łąk, którego doskonałą jakość osiąga się dzięki karmieniu krów paszą bez GMO.

 

Dla wielu osób - zwłaszcza tych, które prowadzą aktywny tryb życia - nadejście wiosny oznacza powrót do długich spacerów, rowerowych wycieczek i sportów uprawianych na świeżym powietrzu. To z myślą o nich MILKO Fun jest zapakowane w praktyczny, wykonany z papieru kartonik o pojemności 330 ml. Wąskie i lekkie opakowanie, pozwala łatwo spakować nasze Milko nawet do niewielkiej torby lub plecaka. Wygodne rozwiązanie z nakrętką sprawia, że po jogurt można sięgnąć w dowolnej chwili, a płynna konsystencja pozwala się nim delektować podczas każdej aktywności.

 

Milko Fun dostępne jest  w trzech różnych wersjach smakowych truskawka z kiwi, malina z grantem i melon z poziomkami.   

Kontakt dla mediów:

 

Bartosz Grochal

rzecznik prasowy

SM MLEKPOL

email: bartosz.grochal@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467


 

                                                                                                     

Marka MILKO

Milko, marka należąca do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, obecna jest na rynku od 2003 roku. Milko to rodzina produktów fermentowanych, które powstały z najlepszego mleka pochodzącego od krów karmionych paszami bez GMO. Marka Milko, oprócz naturalnego jogurtu, maślanki i kefiru oferuje jogurty owocowe, deserowe i wyjątkową linię  owocowo-warzywną pod nazwą Acti Vege. Milko to produkt z czystym składem bez barwników, konserwantów czy syropu glukozowo-fruktozowego. Milko to marka dla osób aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia stąd jej funkcjonalne opakowanie typu „on the go”. Dzięki wygodnemu papierowemu kartonikowi o pojemności 330 ml Milko to idealna przekąska do pracy, szkoły czy na wycieczkę.  Produkty marki MILKO produkowane są w ZPM Mrągowo SM MLEKPOL.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.