Noc Bibliotek w Szczuczynie

aktualizacja: 2020-10-12 18:30:39     nr wiadomości: 43660     przeczytano: 1194     Ilość komentarzy komentarze: 0

Taka noc wypada raz w roku…Noc Bibliotek… 

Magiczna, wyjątkowa, pełna niespodzianek, zabawy i radości…

 

Tegoroczna VI ogólnopolska akcji Noc Bibliotek do której wzorem lat ubiegłych przystąpiła Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyła się pod hasłem „Klimat na czytanie”. Piątkowy wieczór na Hali Sportowej w Szczuczynie uczestnicy Nocy Bibliotek rozpoczęli spotkaniem z funkcjonariuszami Policji: mł. asp. Jackiem Smaługą oraz
sierż. szt. Krzysztofem Trzonkowskim. Tematem dyskusji były zasady bezpiecznych zachowań w drodze do i ze szkoły oraz inne tematy nurtujące uczestników tego wydarzenia (m.in. ekwipunek policjantów).

 

Po żywej, pełnej pytań i konkretnych odpowiedzi ze strony naszych policjantów dyskusji uczestnicy Nocy Bibliotek rozpoczęli pełną tańców, śmiechu i radości rundę tańców integracyjnych z Wodzirej Band z Grajewa! 

 

Warsztaty Ekologiczne, EkoRewia Mody, Recykling na czas to kolejne punkty
w programie piątkowego wydarzenia. Dobra zabawa, rywalizacja fair play, mnóstwo śmiechu i kreatywności tak można podsumować konkurencje z którymi zmierzyli się uczestnicy szczuczyńskiej Nocy Bibliotek.

 

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

 Dziękujemy za wspaniałą atmosferę wieczoru, którą stworzyliście!

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.