Narciarstwo biegowe

Dnia 12.02.2013 r w Białymstoku rozegrany został Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w narciarstwie biegowym. W zawodach startowały szkoły podstawowe województwa podlaskiego. Po raz pierwszy w narciarstwie biegowym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie.

Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Skibniewska, Karolina Żbikowska, Ewelina Świderska, Monika Skibniewska, Patrycja Duba, Aleksandra Konopka, Justyna Chilińska i Weronika Żmijewska - zajęła VI miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Adrian Łepkowski, Piotr Łajewski , Maciej Wierzbicki, Krystian Kulbacki, Jakub Kowalewski , Artur Nowicki, Hubert Mściwujewski , Bartłomiej Przyborowski zajęła IX miejsce.

Przygotowanie do zawodów utrudnił nam brak odpowiedniej ilości sprzętu. Dzięki sponsorom mamy szansę uzupełnić sprzęt i w przyszłym roku lepiej przygotować się do zawodów.