Moto Show powraca (21-23 IX)

aktualizacja: 2019-07-08 19:11:12     nr wiadomości: 39678     przeczytano: 3672     Ilość komentarzy komentarze: 0

Reaktywacja największej imprezy motoryzacyjnej w północno-wschodniej Polsce miała mieć miejsce w sierpniu. Organizatorzy zdecydowali się jednak przesunąć jej termin. Legendarne Moto Show zagości w Suwałkach w dniach 21 i 22 września.


Na płycie nowego lotniska odbędą się wówczas m.in. wyścigi na 1/4 mili oraz pokazy driftu. To tylko dwa punkty z bogatego harmonogramu imprezy. Fani muszą się jednak uzbroić w cierpliwość.

Na powrót Moto Show czeka szerokie grono pasjonatów motoryzacji. Z myślą o ich komforcie pomysłodawcy postanowili zmienić termin wydarzenia. Dlaczego? Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia organizatorów.

Po głębokich i intensywnych przemyśleniach i analizach stwierdziliśmy wraz z Urzędem Miasta Suwałki, że nie możemy wymagać od naszych zawodników widzów i zaprzyjaźnionych Klubów, aby wybierali, gdzie chcą jechać na motoryzacyjną ucztę. Druga impreza jest 200 km dalej, a jest skierowana do tej samej grupy odbiorców. Kierując się zasadą że „PASJA MA ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ”, mimo już poniesionych znacznych kosztów, stwierdziliśmy, że zmienimy termin wydarzenia na 21-22 września 2019, aby imprezy ze sobą nie kolidowały. Dodatkowo zmiana terminu imprezy pozwoli nam na większe zagospodarowanie bazy noclegowej w Suwałkach. Z sygnałów do nas docierających wiemy, że już kumulacja ruchu turystycznego i naszej imprezy mogła powodować nie wystarczające miejsca w i tak bardzo dużej bazie noclegowej Suwałk oraz okolic.

Organizatorzy szacują, że impreza przyciągnie kilkadziesiąt tysięcy uczestników spragnionych motoryzacyjnych wrażeń. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym czasie w Olsztynie odbywa się podobny event, ich posunięcie jest rozsądnym krokiem.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.