Mlekpol ambasadorem eksportu

aktualizacja: 2018-10-09 12:58:22     nr wiadomości: 37372     przeczytano: 2962     Ilość komentarzy komentarze: 6

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol ambasadorem polskiego eksportu

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Marriott,  Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Mlekpolu, odebrała nagrodę – tytuł Ambasadora Polskiego Eksportu Spożywczego. To prestiżowe wyróżnienie  Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa otrzymała za sukcesy w eksporcie produktów spożywczych i promocje Polski na arenie międzynarodowej.

 Gala wręczania nagród, organizowana przez magazyn Food from Poland, odbyła się pod koniec września w hotelu Marriot w Warszawie. Uroczystość była zakończeniem Kongresu Eksportu Spożywczego, spotkania największych firm odnoszących sukcesy na rynkach międzynarodowych, ale również organizacji wspierających eksport, ambasad i przedstawicieli podmiotów zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej z rynkiem polskim.

 

To bardzo ważne wyróżnienie dla Mlekpolu. Ponad 30%  naszych wyrobów jest eksportowanych na rynki zagraniczne.  Mleko i produkty z niego produkowane przez naszą Spółdzielnię znalazły swoich odbiorców w większości krajów europejskich, Ameryce Południowej, Azji oraz krajach Dalekiego Wschodu. Nasze marki, na przykład Łaciate,  można znaleźć m.in. w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Algierii, Indonezji czy na Filipinach. Bardzo nas cieszy, że zagraniczni odbiorcy doceniają polskie mleko i produkty przez nas wytwarzane. To prawdziwa wizytówka naszego kraju – podsumowała odbiór nagrody Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Mlekpolu.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol jest liderem eksportu produktów nabiałowych w Polsce. Największym zainteresowaniem zagranicznych kontrahentów Spółdzielni cieszą się sery, masło, mleko, śmietanki Łaciate, produkty o przedłużonej trwałości (UHT) oraz  proszki mleczne. Zagraniczni odbiorcy doceniają  i podkreślają jakość produktu oraz stabilność współpracy,-  informuje Bartosz Grochal rzecznik prasowy SM MLEKPOL

 

 

Gratulacje!!!To bardzo miłe,że nasz lokalny producent ma uznanie w tylu krajach.Powodzenia na dalsze lata.
Napisał: Krystyna .S dodano: 2018-10-09 17:00:51

Bardzo fajnie, powodzenia, jeszcze żeby tylko rolnikom dali zarabiać i będzie jeszcze lepiej :)
Napisał: edek dodano: 2018-10-09 20:45:27

Rolniku żebyś ty zobaczył jak tam wygląda produkcja i przerób tego Twojego mleka to byś docenił pracownika Mlekpolu .Napisał by żeby docenić tego pracownika
Napisał: Pracownik dodano: 2018-10-09 22:09:12

@Pracownik. Pracownik 20 lat temu miał wypłatę mniej niż 1000 zł teraz kilka set proc. więcej. Rolnik 20 lat temu miał za 1 litr mleka +/- 1,00 zł teraz 1,30 zł paliwo Diesel 20 lat temu była po 2 zł teraz od 4 do 6 zł. Teraz trzeba chować krów dojnych kilka razy więcej niż 20 lat temu, żeby cos zostało. I nie piszcie zaraz, że dopłaty rolnicy mają ten rolnik, który pracuje dalej, on by z tych dopłat zrezygnował dla większej ceny mleka. Przypominam, dopłaty są za otwarty rynek. W Holandii dopłaty są dwa razy większe i gdzie tu sprawiedliwość podobnie w innych Krajach są większe. Mamy też takich Rolników, którzy tylko żyją z dopłat. Gorzej będzie, jak zabraknie kiedyś tych dopłat, a tu taki rolnik wszystko sprzedane tylko hektary zostały na dopłaty i z czego on będzie żyć? Rolnik, który pracuje dalej, będzie miał za co żyć z dopłatami czy bez. Ten, co sprzedał nigdy tych maszyn, zwierząt nie kupi, bo na to pokolenia czasem potrzeba.
Napisał: tiaa dodano: 2018-10-10 11:39:04

pracownik zeby rolnik nie miał mleka to bezrobocie byłoby o wiele wieksze
Napisał: klijent dodano: 2018-10-10 13:37:58

Pracowałem jako rolnik, teraz jestem operatorem w Ml.Rolnik pracuje 24/h,w Ml 8/24. Takie ciężkie te życie w mlekpolu, zwydrzyli się ludzie i by chcieli leżeć i kasę brać. PS. Co niektórzy taki sposób wybierali a teraz płaczą że dostali podwyżkę która starczy na średnią whiskey 😂
Napisał: Tenpantonieja dodano: 2018-10-11 08:19:24

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.